Kolay Hobiler

İp Koparma Derdi Olmadan Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası

7 Mayıs 2019
İp Koparma Derdi Olmadan Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası

İp koparma derdi olmadan çeyizlik düz yazmalarınınız için boncuklu tığ işi yazma oyasının nasıl yapıldığını sizler için kısa bir video ile paylaştık.

Bazı oyalar var ki daima trendlerimiz arasında. Bu tür oya modellerimizden biride boncuklu oya modellerimizdir. Bu tür oya modellerini hemen, hemen hür türlü yazmalarınız, başörtüleriniz ve havlularınızın kenarlarında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz boncuk türüyle işleyeceğiniz oya modelleri daima görenleri kıskandıracak türdendir.

İşte yine bir boncuklu oya modeli ile karşınızdayız. Bu tığ işi boncuklu oya modelinin yapımı hem çok kolaydır hem de görünümü bir o kadar zarif, narin ve naiftir. Üstelik günümüzün trendi olan pembe, su yeşili ve sütlü kahverenginin kenarlarına işleyeceğiniz bu boncuklu oyalarda dilerseniz inci görünümüne sahip boncuk türlerini kullanabilir motif olarak da gül, çiçek, ve kalp desenlerini tercih edebilirsiniz. 

Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası Yapılışı

Görünümleriyle birlikte komşularınızı imrendirecek hem de komşularınızın sizlerden yapımını anlatmanızı isteyecektir. Ayrıca dilerseniz bu modelimizi günlük havlularınızın kenarlarına da işleyebilir kullandığınız her alanı renklendirebilirsiniz. Yapımları kolay olup sitemizden videolu anlatımını görebilirsiniz. Her gün yeni model ve yeni motifler ile karşınıza çıkıyor, sizler için daima daha iyi ve daha güzellerini sunmaya çalışıyoruz. Sizde kolay hobiler sayfasını takip ederek her yeni günde başka bir model ile karşılaşabilirsiniz.

Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.