Kolay Hobiler

İŞ Bankası ve QNB Finans Bank Düşük Faizle Kredi Vereceğini Açıkladı! Rekor Sayıda Başvuru Bekleniyor…

11 Kasım 2020
İŞ Bankası ve QNB Finans Bank Düşük Faizle Kredi Vereceğini Açıkladı! Rekor Sayıda Başvuru Bekleniyor…

İŞ Bankası ve QNB Finansbank çok düşük faiz oranları ile müşterilerine kredi vereceğini duyurdu, bu iki bankanın vereceği kredi türü ise taşıt türündendir ancak ihtiyaç ve konut kredisi detayları da haberimizin devamında…

Türkiye’de sıfır ve ikinci el araç fiyatlarının yüksek olmasından dolayı araç almak isteyen ancak gerekli tutarı denkleştiremeyen vatandaşlar için QNB Finansbank ve İş Bankası’nın düşük faiz oranları ile kredi vereceği ve bu sayede vatandaşların istediği araca sahip olabileceği açıklandı.

QNB Finansbank ile Tam 100 Bin Türk Lirası Taşıt Kredisi

QNB Finansbank’ın taşıt almak isteyenlere 100 bin lira kredi desteği sağlayacağı açıklandı. Bu kredi kampanyasında 48 ay vade seçeneğinin yanı sıra kişiselleştirilebilir ödeme seçenekleri de bulunuyor. Vatandaşın tercihine ve ihtiyacına göre esnek ve sabit kredi verilebileceği ifade edildi.

100 bin lira kredi kullanılması durumunda geri ödemeler kapsamında aylık faiz oranı yüzde 1.48 olacak ve 48 ay vade ile ödenebilecek. Aylık taksit tutarı 3 bin 215 lira olacak ve toplam geri ödeme tutarı 154 bin 331 lira olacak.

Başvuru ve Başvuru Şekli

100 bin lira taşıt kredisine başvurular QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirilecek, alınacak araç eğer sıfır kilometre ise proforma faturası, 2. el ise ruhsat fotokopisi talep edilmektedir. Kimlik belgesi, maaş bordrosu, ikametgah belgesi de istenilen diğer belgelerden.

İş Bankası 120 Bin Lira Taşıt Kredisi

İş Bankası’da araç almak isteyen ancak gerekli miktarı toplayamayan vatandaşlar için taşıt kredisini hayata geçirdi.

Yeni kredi kampanyasında, fiyatı 120 bin liranın altında olan araçların fiyatlarının yüzde 70’i, fiyatları 120 bin liranın üzerinde olan araçlar içinse yüzde 50’si kadar kredi desteği sağlanacak.

Detaylar

Sıfır kilometre araçlarda kefil istenmemesinden dolayı aldığınız aracı ödeme boyunca rehin olarak kullanmanızda herhangi bir sakınca yok. Aracın fiyatı 120 bin liranın altındaysa yüzde 70 oranında kredi verilecek, eğer 120 bin liranın üstündeyse de yüzde 50’si oranında kredi verilecek.

120 bin liradan daha az olan araçlarda 60 vade seçeneği bulunurken, 120 bin liranın üstündeki araçlarda 48 ay vade imkanı yer alıyor. Başvurular İş Bankası şubelerinden, mobil bankacılık ve internet şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.