Kolay Hobiler

İşlemesi Kolay Ağır Görünen İğne Oyası Yazma Kenarı

31 Mayıs 2019
İşlemesi Kolay Ağır Görünen İğne Oyası Yazma Kenarı

Hem işlemesi kolay olsun hem de ağır oya olsun diyenler bu model tam size göre. Yapraklarla işlenen çiçekli oya çeyizlere çok yakışacak.

Harika iğne oyası modelleri ile evinize katacağınız zarafet herkes tarafından biliniyor. Sizin için derlediğimiz bu iğne oyası örneklerine bir bakmalısınız. Ağır görünen işlemesi kolay olan çiçekli iğne oyasını nerede kullanacağınıza siz karar verin.

İğne oyaları hem havlu kenarlarına hem de yazma ve tülbentlere oldukça yakışmaktadır. Çeyizlik olarak kullanılabileceği gibi bazı hanımların satış içinde yaptığı bu geleneksel hobi son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi. Bizde anlatımlı iğne oyaları ile sizlere farklı desenlerde ve çeşitlerde oya örnekleri sunuyoruz. Bu videoda da yine havlu ve yazmalar için kullanabileceğiniz iğne oyası modelini detaylarıyla paylaştık. Özellikler havlularınızı çok kibar ve değişik gösterecek bu modeli yaptıktan sonra bizimle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

İşlemesi Kolay Ağır İğne Oyası Modeli

Diğer gösterişli iğne oyası modellerimize de göz atmak isterseniz kategoriler sekmesinden ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi günler diliyorum.

İşlemesi Kolay Ağır İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.