Kolay Hobiler

İşlemesi Zevkli Sıralı Boncuk Oyası Modeli

27 Ocak 2019
İşlemesi Zevkli Sıralı Boncuk Oyası Modeli

İncili tek sıra giden basit bi o kadarda işlemesi zevkli bir tığ oyası modeli anlatım videosu ile bu sayfada sizleri bekliyor.

İşlemesi zevkli olan tek sıra giden bir tığ oyası modeli ile karşınızdayız. Modelde kullanılan boncuklar inci boncuklardır. İnci boncuklu oyalar yakın zamanda bir çok oya modelinde kullanılmaya başlandı. Bakıldığı zaman daha dikkat çekildiği için tercih edilen inci boncuklar yazma ve havlulara işleniyor. İnci boncuklu oyalar da yapılırken en güzelini yapmak istiyor kadınlar. Şimdi paylaşacağımız oya modeli tek sıra giden bir modeldir ve yapımı oldukça basittir. Eğer bir boncuk oyası yapacaksanız bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Boncuklu oya modelleri sayfasında yayınladığımız onlarca model var. Bu modellerin yapılışlarını zaman zaman sizinle paylaşıyoruz. Her gün yepyeni bir boncuk oyasını sizlerle buluşturuyoruz. Yapımı kolay olan modellerden başlayıp zor olanlara doğru gidiyoruz. Böylelikle kadınlar hem yeni oya yapmayı öğreniyor hemde tüm modelleri öğrenme fırsatını yakalıyorlar. Gelin şimdi işlemesi zevkli olan sıralı boncuk oyasının yapımını hep birlikte öğrenelim.

Sıralı Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.