Kolay Hobiler

İşte Bu Dedirtir Tığ İşi Hamarat Gelin Oyası Yapımı

25 Temmuz 2019
İşte Bu Dedirtir Tığ İşi Hamarat Gelin Oyası Yapımı

Tığ işi ile yapılan hamarat gelin oyası görenlere işte bu dedirtiyor. Tığ işleri, hem yazmaların kenarlarının, hem havluların her zaman favorisi!

Kadınlar kendi evlerinde yaptıkları el emeği işler günümüzde de hala sevilerek yapılmaya ve kullanılmaya devam ediyor. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için oldukça kolay ve pratik bir iştir. İster kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla, isterseniz de kazanç da elde etmekte mümkün. Yapımı kolay ve zevklidir. Evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkarak ev değerli eşyalar olmaya devam ediyor. Görüntü açısından da oldukça şık ve zarif olması nedeniyle de tercih edilen göz nuru işleri sizlerde kendi evinizde yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi modelleri arasında en çok kullanılan masa örtüleri, vitrin örtüleri, lifler, patikler, yelek ve fular modelleridir. Kendi ellerinizle öldüğünüz işleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.   

Hamarat Gelin Oyası

Tığ İşleri Yapımı Kolay mıdır? 

Yapımı oldukça basit olup öğrenmeye başladığınız zaman da harika ürünler ortaya çıkarmakta mümkün. Sevdiklerinize hediye etmek için vereceğiniz en değerli hediye kendi yaptığınız eşyalardır. Boş zamanlarınızı doldurarak için çeyizlik yazmalar yapmaya başlayabilir ve armağan edebilirsiniz. Rengârenk iplerle çocuklarınıza örme bebekler yaparak, onlarında renkli boncuklarla süsleyerek sevindirebilirsiniz. Tamamen sizin yeteneğinize ve hayal gücünüzü kalmış. Satmak için fular modelleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz. İstediğiniz her yerde yapabileceğiniz az zamanda çok güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bur araya gelerek yapabileceğiniz ve birbirinden farklı modeller alıp çıkartarak mükemmel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Evlenecek olan genç kızlar için anneler mutlaka sandıklarına değişik modeller yaparak koyarlar. Çünkü modası hiç geçmeyen işlerdir.

Hamarat Gelin Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.