Kolay Hobiler

İşte En Beğenilen Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

4 Şubat 2019
İşte En Beğenilen Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Kadınlar tarafından şimdiye kadar en çok beğenilen tığ işi boncuk oyasını paylaşıyoruz. Anlatımıyla birlikte yazma oyasına bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Bazı boncuk oyaları varki çok ama çok beğeniliyor. Şimdi de beğenilenler arasında en çok beğenilen modeli bularak sizinle paylaşıyoruz. Görünüş itibari ile de biraz farklı görünen ve daha önce karşılaşmadığınızı tahmin ettiğimiz tığ oyası modelinin her bir motifinde 6 tane boncuk kullanılmıştır. Sıralı olarak yapılan tığ oyası modelinde sıra halinde dizilen boncuk oyaları yapılmıştır. Peki siz bu oyaları nerelerde kullanabilirsiniz? Bir çeyizlik yazma yapacağınız zaman hemen bu model aklınıza gelmeli. Veya bir mutfak havlusu yapacaksanız ve tığ oyası ile süslemek istiyorsanız bu model güzel bir fikir.

En Beğenilen Tığ İşi Boncuk Oyası

Anlatımı da 8 dakika süren beğenilen tığ oyası modelinin videosunda boncukların yazma kenarına işlenişi gösteriliyor. Yani kısacası oyanın baştan sona kadar yapılışı gösterilmekte. Kolay inci boncuklu oya diye de adlandırılan bu örneği yapmak isteyenler videoyu izlesinler. Sonrasında zaten yapmak isteyecekler.

İşte en beğenilen tığ işi boncuk oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.