Kolay Hobiler

İster Çatalla İster Firkete İle Yapılan Tığ İşi Yazma Oyası

14 Mayıs 2019
İster Çatalla İster Firkete İle Yapılan Tığ İşi Yazma Oyası

Motiflerini isterseniz çatallat istersenizde firkete ile yapabileceğiniz tığ işi yazma oyası modeli. Göz alıcı tığ oyası anlatımı bu yazıdadır.

Yazmalarımız ve tülbentlerimiz hem günlük hayatta hem de bizim için özel günlerde kıyafetlerimizi tamamlamamız için en sevdiğimiz ve en çok tercih ettiğimiz ürünlerdendir. Yazma kenarları ise tığ işi ile yapılan yazma oyaları ile olduklarından daha da güzel bir hal alır. Çiçek motifleri, kalp desenleri gibi farklı çeşitlerle süslenen dantelli yazma modelleri videomuzu izleyerek siz de tığ işinde usta olabilirsiniz. 

Tığ oyaları çevrenizdekileri hayrete düşürecek büyüye sahip olacak ve herkes tülbent oyalarınızı konuşuyor olacak. Renk renk, desen desen, motif motif işlenen ve göz alıcı oyalar… Videomuzda en güzel modeller ve yapmakta hiç zorlanmayacağınız oyalar sizlerle kavuşmayı bekliyor.

Çok zor değil, hatta çok basit. Biraz ilgi, biraz merak ve biraz el becerisi ile siz de yazma modellerinizi hiç masrafa girmeden olduklarından daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bizimle tülbentlerinizi güzelleştirmeye hazır mısınız? 

İster Çatalla İster Firkete İle Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.