Kolay Hobiler

İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli

6 Şubat 2019
İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz Tığ İşi Boncuklu Oya Modeli

Bu tığ işi boncuk oyası herkesin beğeneceği ve iyi ki öğrendim diyeceği bir model. Yasınız kaç olursa olsun mutlaka öğrenmelisiniz.

Namaz örtülerini ve mevlüt örtülerini tığ ile işleyeceğiniz zaman boncuklu oya denemeyi düşündünüz mü hiç? Eminiz bir çoğunuz zaten boncuklu oya kullanıyorsunuzdur. Bu yazıda paylaşacağımız tığ işi boncuk oyası sanki meyve veren ağaç dalları gibi görünüyor. Her bir boncuk oyası bir meyveye benziyor. Mavi oya iplikleri ile yapılan ve beyaz bir tülbente uygulanan bu oya modelini öğrendiğiniz zaman iyi ki öğrendim diyeceksiniz. İnci boncukların zarifliği yazma kenarında ışıltı saçıyor. Hediyelik olarak namaz başörtüleri veya kendinize güzel bir tülbent yapacağınız zaman bu örneği kullanabilirsiniz.

İyi ki öğrendim diyeceğiniz tığ işi boncuk oyası

Size bu boncuk oyasının anlatımlı videosunu paylaşacağız. Videoyu izledikten sonra yazma kenarları için bu oyadan yaparsanız eğer hiç pişman olmayacaksınız. Bir çok kişinin bilmediği oya modelini dakikalar içerisinde öğreneceksiniz. Sitemizde bulunan oya modelleri kategorisinde diğer oyaları inceleyerek farklı örnekler de yapabilirsiniz. Gelin şimdi bu şık oyaya bir göz atalım.

İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.