Kolay Hobiler

Kabartmalı Deliksiz Nohut Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

15 Ekim 2019
Kabartmalı Deliksiz Nohut Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Nohut örgü modeline benzeyen örnek yapılışı çok kolay bir örgü modelidir. Yelek ve şal gibi örgülerin yapılışında kullanılıyor.

Bir örgü modelinin nasıl böyle sade göründüğüne ve kolay yapıldığına şaşıracaksınız. Kabartmalı delikli örgü modelini ördükten sonra örgü örmek size artık daha zevkli gelecek. İster yelek, ister hırka ve isterseniz bebek battaniyeleri yapabileceğiniz kabartmalı deliksiz nohut örgü modeli yapılışı kolay örülmesi zevkli modellerden bir tanesidir. Nohut örgü modeli günlük kullanılmak istenen tüm örgülere uygulanabilir. Tek renk üzerine kurulan modelin anlatımını sayfanın altında bulunan anlatımlı videodan öğrenebilirsiniz. Hem kolay hemde gösterişli olan nohut örgü modeli motiflerinin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra örmek istediğiniz şeye rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

Kabartmalı Deliksiz Örgü Modeli

Deliksiz nohut örneği yelek, hırka, şal ve bebek örgüleri gibi örgülerin hepsinde kullanılmakta. Kalın ve ince iple de örülebilir. Şişinizi elinize alıp ilmeklerinizi atarak örgü modelini öğrenmeye koyulabilirsiniz.

Deliksiz Nohut Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.