Kolay Hobiler

Kaçıran Pişman Olur Tığ İşi Sonsuzluk Çiçek Buketi Oyası

30 Mayıs 2019
Kaçıran Pişman Olur Tığ İşi Sonsuzluk Çiçek Buketi Oyası

Kaçıranların pişman olacağı tığ işi sonsuzluk ve çiçek buketi oyasının birleşimi. Anlatımı sayesinde modeli öğrenmek isteyen herkes öğrenecek.

Tığ kullanılarak yapılan tığ işi modelimiz, çeyizlik tülbentler ve yazmalarda olduğu gibi havlu kenarlarında da muntazam bir şıklık sergilemektedir. Genç kızlar, genç kız anneleri ve oğlu olan kayınvalideler için çeyiz son derece önemlidir. Çeyiz içerisinde ise en önemli parçalar el emeği olan tülbentler ve havlulardır. Dolayısıyla da modelimiz, tığ oyaları arasında en fazla tercih edilen modellerin başını çekmektedir. Çeyizlik tülbentler ve havlular çeyizler için hazırlanırken büyü bir itina gösterilir. Elbette ki her tülbent ve yazma için en uygun tığ oyasını bulmak istersiniz. İşte bu modelimiz her tülbente ve havlu kenarına uyum sağlayacak kusursuz tığ modelidir. Kenar oyaları arasına bu oya modeli, tülbent ve havlu kenarlarıyla birlikte aynı zamanda fularlarınızın ve şallarınızın da kenarlarını kusursuz renklendirmektedir. 

Sonsuzluk Çiçek Buketi Oyası

Tığ ile yapılan bir model arıyorsanız elbette ki güzelliği kadar sizin için yapının kolay ve zevki olması da önemli olacaktır. İşte tam da sizler için şık, zarif ve bir o kadar da yapımı kolay bir tığ modeli sunuyoruz. Kolay bir şekilde yapılan bu model, aynı zamanda hızlı ilerleyerek size zaman kaybettirmemektedir. Bununla birlikte model kolay yapımlı olmasına rağmen havlu, çeyizlik yazmalar ve fularlar kenarında zarif bir görüntü sergilemektedir. Eğer sizler de yapımı kolay olsun ama şık bir tığ ile yapılan oya olsun diyorsanız bu model, tam da size göre bir model olacaktır. 

Sonsuzluk Çiçek Buketi Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.