Kolay Hobiler

Kader Ağları Kadın ve Çocuk Örgü Modeli Yapılışı

3 Ekim 2019
Kader Ağları Kadın ve Çocuk Örgü Modeli Yapılışı

Kader ağları örgü modeli ile kadın ve çocuklar için harika örgüler örebilirsiniz. Modelin tüm ayrıntıları kısa bir videoda gösteriliyor.

Ülkemizde en çok sevilen işlerden bir tanesi örgü işleridir. Hemen hemen her kadının hayatında bir defa olsun örmeyi denediği bir örgü işi vardır. Kadınların evlerinde stres atma yöntemlerinden bir tanesidir. Kadınlar örgü örerek günün yorgunluğunu atabilirler. Bir nevi kadınların hayatında olmazsa olmazlardandır. Birbirinden çeşitli ve farklı türlerde örgü modelleri bulunuyor. Kadınlar her zaman değişik türlerde örgü örmeyi çok seviyor birçok modeli internetten bakarak öğreniyor. Her zaman bir model bağlı kalmayıp, üstüne katarak kendi akıllarından model üretebiliyorlar. Hanımların severek işlediği örgüler, her zaman seviliyor. Her mevsime uygun örgü modelleri bulmak mümkündür.

Kader Ağları Örgü Modeli Yapılışı

Tamamlayıcı Parça Şal Modelleri

Şal, tam anlamıyla tamamlayıcı bir aksesuardır. Girmiş olduğunuz kıyafetleri şallar ile tamamlayabilirsiniz. Birbirinden farklı modelde, örgülerden yapılmış şal modelleri bulmak mümkün. Hanımların tam olarak kendi hayal güçlerini yansıttığı modellerde oldukça dikkat çekici oluyor. Şalları serin bahar aylarında kullanabilirsiniz. Üzerinize alacağınız bir şal modeli ile kendinizi çok farklı bir havaya sokabilirsiniz. Şalları her mevsim kullanmanız mümkündür. İp tercihine bağlı olarak mevsimlik şallar örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz şalları, çeşitli aksesuar, boncuk ve püsküller ile süsleyebilirsiniz. Kendiniz ve değer verdiğiniz kişiler için şal modelleri örebilir, hediye edebilirsiniz. Bu sayede el emeği ve kalıcı bir hediye bırakmış olursunuz. Kendi ellerinizle örmüş olduğunuz bu örgüler, hediye ettiğiniz kişileri son derece mutlu edecektir.

Kader Ağları Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.