Kolay Hobiler

Kadın Çeyizlik Örgü Modeli Balon Motifi Yapılışı

12 Ağustos 2019
Kadın Çeyizlik Örgü Modeli Balon Motifi Yapılışı

Kadın çeyizlik örgü modellerinde kullanılan balon motifi. Balon motifini öğrenerek şallar, battaniyeleri yelekler örebilirsiniz.

Örgü ülkemizde hem kullanılması hem örülmesi sevilen el işlerinden birisidir. Hanımlar ÖRGÜ örmeyi sever, hem de kullanmayı sever. Bu açıdan örgü işleri kadınların severek yaptığı ve kullandığı el işleridir. Deşik modellerde örgüler örülüyor. Her sezon kendine farklılık katarak ilerleyen bu örgü işleri, günümüzde oldukça kullanılıyor. Zaman ilerledikçe örgü modelleri değişiyor. Kadınlar örgülerine farklılık katarak örüyor. Ya da çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek bu işi yapıyorlar. Basit bir şapkayı, güzel çiçekler ile süsleyerek çok değişik havaya sokuyorlar. Sıradan bir örgü adliye, boncuk işleyerek sıradan olmaktan çıkarıyorlar. Kadınların hayal gücüyle ördüğü birçok model var.

Balon Örgü Modeli

Bebek Örgü Modelleri Her Zaman Seviliyor 

Bebek Örgüleri, her zaman ilgi odağı olmuştur. Bebek örgülerini kadınlar severek öderler. Anneleri ise severek kullanırlar. Her zaman tercih edilen bebek örgü modelleri, bebekleri kışın sıcacık tutuyor. Bebekler özenle örülen bu örgüler sayesinde kışın soğuk havalarda üşümüyor. Ayrıca el emeği örgüler her zaman kadınların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Hiç eskimeyen ve modası asla geçmeyen örgü modelleri, her zaman severek kulla kullanılıyor. Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden, severek bu el işlerini yapabilirsiniz. Sanıldığının aksine örgü örmek çok kolaydır. Eğer sizde örgü örmek istiyor, fakat örmeyi bilmiyor iseniz internetten bakarak öğrenebilirsiniz. İnternette birçok kişinin çekmiş olduğu örgü videoları bulunuyor. Bu videolar aracılığı ile örgü Örmeye başlayarak bu videolar aracılığı ile örgü Örmeye başlayarak sizde çeşitli örgü modelleri elde edebilirsiniz.

Balon Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.