Kolay Hobiler

Kadınlar Hamamı Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Motifleri

1 Haziran 2019
Kadınlar Hamamı Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Motifleri

Tığ işi yazma işleyecek olanlar için kadınlar hamamı oyası. Motiflerin nasıl yapıldığını baştan sona kadar video izleyerek öğrenmek ister misiniz?

Tığ oyaları ile yapılabilen birçok farklı model bulunuyor. Bu modeller arasında yer alan hemen her türlü tasarım sizlere zamanı daha da kıymetli şekilde geçirme imkânı sunuyor. Rengârenk yazmaların kenarında minik minik çiçekler işleyerek kendi zevkinizi ortaya çıkarabilir, her şeyden önemlisi el işi konusundaki becerinizi daha iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yazma oyaları işlemek ve yazma kenarına geçirmek sanıldığı kadar zor değildir. Bazı modeller direkt yazma kenarına işlenirken bazıları yazmadan ayrı işlenerek yazmanın kenarına sonradan dikilmektedir. Son derece zevkli bir iştir. Özellikle el becerisi olan hanımlar bu konuda birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirler. Seçenekler geniş olduğu için de her seferinde farklı bir modelin ardına düşebilirsiniz.

Kadınlar Hamamı Oyası

Yazma kenarına işlenen oyalar her zaman ilgi gören el işleridir. Hem çeyizlerde hem de hem de bazı ev hanımlarının bu el işlerini kullanmak istemesi oyaların her zaman ilgi görmesini sağlıyor. Kaliteli, düzgün işlenmiş bir tığ oyası her zaman yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Bu nedenle de kadınlar kendi el işlerini kendileri yapmayı tercih ediyorlar. Renk seçenekleri ve yazma modelleri de çok olduğundan kadınlar bu el işlerini keyifle yapmayı tercih ediyorlar. Yazma kenarına işlenen oyalarda farklı bir ip kullanılıyor ve tığın da en ince tığlardan biri olması gerekiyor.

Kadınlar Hamamı Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.