Kolay Hobiler

Kadınlardan Tam Not Alan Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

23 Temmuz 2019
Kadınlardan Tam Not Alan Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Oyacı kadındanlardan tam not alan tığ işi kenar oyası modeli. Gören herkesin beğendiği bu modeli kıskananlar ise çatlıyor.

Asırlardır bir gelenek haline gelen ülkemizin kültürünü oluşturan bir model olarak karşımıza çıkan tığ işleri günümüzde daha modern haliyle sunuluyor. Kadınların hem boş vakitlerini değerlendirmek amacı ile yapabileceği işler olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda tığ işleri ürünleri ile yaparak ev ekonomisine destek olan kadınlar mevcut.

Tığ işi ürünler genellikle her kesime hitap eden modelleri kapsayan ürünler olarak ön planda tutuluyor. Ürünlerin geçmişten günümüze gelişmiş modern tasarım tarzıyla dikkatleri üstüne toplayan tığ işi ürünleri çok tercih edilen ve talep gören örgü ürünleridir. Örmesi oldukça kolay olan tığ işi modelleri çabuk bitmesinden dolayı ayrıca çok sevilen bir el işi modelidir. 

Tam not alan yazma oyası

Yeni Sezon Tığ İşi Modelleri

Günlük yaşam tarzını yansıtan örgü modelleri ile herşeyi yapmak artık mümkündür. İnternetten, dergilerden, videolardan veya çevrenizde bulunan yakın tanıdığınız kişilerden tığ oyaları örnekleri alarakta işe başlayabilirsiniz. Şık ve estetik bir görünüm elde etmek için güzel renkler ve uyumlu modeller yaratmak doğru bir tercih olacaktır. Estetiğe önem veren hanımların vazgeçilmez bir terapi yöntemi gibi gördüğü insanı rahatlatan örgü modelleri ile boş vakitlerinizi daha güzel değerlendirme işlemi yapabilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli ve dikkat isteyen bir iş olan tığ işi örgüler ile masa örtüsü, supla ve başörtüsü modellerine şık motifler örmek oldukça keyifli olacak. Farklı ve çekici modeller işleyerek daha güzel bir model oluşumu yaratabilirsiniz. 

Tam Not Alan Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.