Kolay Hobiler

Kadınların En Çok Beğendiği 20+ İğne Oyası Modeli Göz Kamaştırıyor

23 Mart 2020
Kadınların En Çok Beğendiği 20+ İğne Oyası Modeli Göz Kamaştırıyor

Çok beğeni ilen iğne oyası modellerinin yapılışları merak ediliyor. Burada hem iğne oyaları hemde anlatımları bulunmaktadır.

Hünerli ellerin eseri olan iğne oyası işler yapılırken biraz uğraştırsa da işlemi bittikten sonra çok şık ve zarif görüntüler sunuyor kullanıldığı yerlerde. En ince işçiliklerden biri olan iğne oyası ilmek ilmek düğüm düğüm üretiliyor. Farklı yerlerde kullanılan iğne oyası işler zahmeti derecesinde kıymet görüyor. Evlerin en nadide köşelerinde sergilenen iğne oyası işler görenleri hayran bırakıyor.

İncelik Şıklık ve Zarafet

Hem kıyafet kısmı hem ev aksesuarı olarak kullanılabilen iğne oyaları evlerde sehpa ve masa örtüsü süs eşyası olarak gül yapımı gibi kullanılırken giysi kısmında tülbent oyaları olarak kullanılıyor. En güzel kıyafetlerin üzerine takılan tülbentler tamamlayıcı parça olarak kullanılıyor ve kıyafetle uyum içinde şık bir görünüm sergiliyor. Değişik modellerle yapılan iğne oyaları kadınların ellerinde sanat eseri haline geliyor.

İğne İplikle Yapılan Sanat Eseri

Küçük bir delici alet olan iğne ile dayanıklı bir iplikle yapılan iğne oyası modelleri işler değeri neticesinde itina ile kullanılıyor ve kullanım itinası ile uzun ömürlü oluyor. Genellikle yıkama ve ütülemem kısmında daha özenli davranmak gerekiyor. En hassas kıyafetlere gösterilen özenle kullanım ömrü uzatılabiliyor. Zaten onca zahmetle yapılan işler çok hassas bir özenle kullanılıyor ve aynı hassasiyetle yıkanıp ütülenip saklanıyor. Sanatın iğne ve iplikle şekil almış hali olan oyalar bazen de çok farklı modellerle havlu kenarları yapımında kullanılıyor, havlular mükemmel bir görünüme kavuşuyor.

Çok Beğeni Alan İğne Oyası Modelleri

Sihirbaz Oyası İğne Oyası Modeli
Çiçekli Boncuklu İğne Oyası Modeli
Kürdan ve Tel Tokayla İğne Oyası Yapılışı
İğne Oyası Gelin Buketi Modeli Yapılışı
Günün Bombası İğne Oyası Modeli Yapılışı
Sultan Kirpikleri İğne Oyası Yapılışı
Şahane Sarı Pembe Çiçekler İğne Oyası Modeli
İğne mekik oyası
Eskimeyen İğne Oyası Modeli
Muazzam Renklerle Yapılan İğne Oyası Modeli
Karanfil Çiçekleri iğne Oyası Modeli
yeni başlayanlara iğne oyası modeli
Şeker Gibi İğne Oyası Modeli
İğne Oyası Dut Modeli
Küçük çiçekler iğne oyası
Şirin İğne Oyası Modeli
Bahar Laleleri İğne Oyası Modeli
Hayallerinizi süsleyecek iğne oyası
İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı
2019 trend iğne oyası modeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.