Kolay Hobiler

Kahve Çekirdekleri Örgü Modeli ile Lastik Yapılışı

14 Ekim 2019
Kahve Çekirdekleri Örgü Modeli ile Lastik Yapılışı

Kahve çekirdekleri örgü modeli bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi ve özelliklede atkı ve bere için kullanılan örnektir.

Hazır giyim ürünlerinin gelişmesi ile birlikte örgü işlerinde de azalma söz konusudur. Ancak el emeği ürünlerinin yarattığı büyük sevinç hazır giyim ürünlerinde yok denecek kadar azdır. Her yaşa ve her kesime hitap eden örgü modelleri mevcuttur. Örgü işi ile dilediğiniz kadar ürün ortaya çıkarabilirsiniz. Yapacaklarınız sınırsızdır. Battaniye, yelek, hırka, panço, pelerin aklınıza gelebilecek her ürünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Bilmeyen kişiler için her aşaması gösterilen yeni başlayan videolarını izleyerek kendiniz de nasıl yapıldığına dair fikir edinebilir daha sonrasında kolay yapılabilecek ürünlerden başlayabilirsiniz. Özellikle bebeği olacaklar, çok sevdiği birinin bebeğine el emeğinden oluşan bir hediye yapmak isteyenler için örgü modelleri en sık tercih edilen hediye çeşididir.

Kahve çekirdekleri lastik örgü modeli

Örgü İle Neler Yapabilirsiniz?

Örgü işlerinde yapmanız gereken tek şey bir çift şiş ve yündür. Bu iki şey ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz farklı şal modelleri yapabilir bu şalın uçlarına değişik süs ekleyebilirsiniz. Yazlık örgüler oldukça modadır. Modellerine bakarak kendinize yazın giyebileceğiniz örgülü ince kazaklar yapabilirsiniz. En sevimli ve en eğlenceli olan bebek örgü modelleri arasından yelek ve hırka gibi ürünleri yapabilirsiniz. Oldukça sevimli modelleri bulunan bu ürünleri kendi el emeğiniz olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile hediye edebilir ya da kendi çocuğunuza giydirebilirsiniz. Bebek örgülerinde en çok kullanılan şiş numarası da 4 ila 5’tir. Bu numaralı şişleri kullanarak mükemmel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kahve Çekirdekleri Örgü Lastik Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.