Kolay Hobiler

Kalan İplerle Yapılan Farklı Üç Renkli Örgü Modeli

17 Haziran 2019
Kalan İplerle Yapılan Farklı Üç Renkli Örgü Modeli

Kalan ipleri değerlendirerek farklı üç renkli ip ile harika bir örgü modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle de bebek örgülerine çok yakışacak.

Merhaba sevgili okurlar; bugünkü örgü modelimiz olarak yine sizin için yepyeni bir modelle karşınızdayız. Şiş örgü modeli olarak bugün de harika bir modeli sizin için sunmaktan mutluluk duymaktayız. Modelimiz son derece şık ve yapımı son derece basit bir modeldir. Modelimizi ister yelek, şal yapımında isterse patik ya da battaniye yapımında kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan örgüyü seçtikten sonra tek yapmanız gereken modelimizi uygulamak için örneği takip etmeniz. Şiş örgü modelleri içinde sıradışı ve etkili bir model arayışında olanlar için bu modelimiz ideal bir seçimdir. Zevkinize uygun olarak istediğiniz renkte ip seçtikten sonra modelimizi hemen örmeye başlayabilirsiniz. 

Üç Renkli Örgü Modeli

Yapmaktan keyif alacağınız bir modeldir

Örgü örmeye başlayınca sıkılmadan zevkle örmek iyi bir örgü örmenin ilk kuralıdır. Şiş örgüsü modeli olarak sizin için seçmiş olduğumuz modelimiz yapmaktan keyif alarak yapabileceğiniz bir modeldir. Modelimizi anlamak için saatlerce kafa yormanıza ya da yorulmanıza gerek yok. İlk bakışta fazla örgü bilmeyenlerin bile anlayabilecekleri yalınlıkta bir modeldir. Görselde yer alan modelimizi inceleyerek kolay bir şekilde modeli çözebilirsiniz. Modelimizi çözdükten sonra hemen örmeye başlayabilirsiniz. Şahane bir örgü modeli olarak size özel olarak seçmiş olduğumuz modelimizi istediğiniz örgü tekniğinde uygulayabilirsiniz. Modelimizi örmek için gerekli ip ve diğer malzemeleri tedarik ettikten sonra işin en zevkli kısmı olan hemen örme işlemine geçebilirsiniz. Kolay gelsin…

Üç Renkli Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.