Kolay Hobiler

Kalem Pil İle Farklı Ama Şık Bir İğne Oyası Modeli Yapımı

16 Ağustos 2019
Kalem Pil İle Farklı Ama Şık Bir İğne Oyası Modeli Yapımı

Kalem pil ile yapılan farklı ama bir o kadar şık iğne oyası modeli yapılışı. Bu şık oyanın yapımında kalem piller kullanılmıştır.

Zaman zaman kadınlar boş oturmaktan sıkılabiliyorlar. Böyle zamanlarda keyifli bir iş ile meşgul olmak hem ruhsal hem de fiziksel açıdan önem arz ediyor. Keyifli zaman geçirmek için yapılabilecek en iyi aktivitelerden birisi de hiç kuşkusuz el işleri olmaktadır. İğne oyaları da bu el işleri arasında kadınları en iyi şekilde oyalayan el işi türleridir. Birbirinden güzel el işi modelleri ile yazmaların ve havluların kenarlarını hareketlendirebilirsiniz. Model seçenekleri son derece geniştir. Boncuklar ve pullar ile de modellere farklı bir hava verebilirsiniz. İğne oyaları oya modelleri her bakımdan sizleri büyüleyecek güzellikte olan el işleridir. 

Kalem pil ile iğne oyası yapılışı

Oya Modellerinde İğne Oyası Farkı

Birçok farklı şeklide yapılan oya modeli vardır. Firkete, tığ işi gibi yöntemlerle yapılan el işleri de güzel bir görünüm sunsa da en iyi oya örnekleri her zaman iğne oyaları içerisinde bulunuyor. Kaliteli oya örnekleri sayesinde hem zaman geçirebilir hem de çeyizlere güzel birer hatıra bırakabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz günlük kullanım için bu el işlerini öğrenebilirsiniz. Anlatımlı örneklerin çok olması ve kolay şekilde öğrenilebilmesi sayesinde iğne oyaları her kadının tercihi oluyor. Yazmaların ya da fular gibi aksesuarların kenarlarına bu örnekleri rahatlıkla işleyebilirsiniz. Dilerseniz bebek mendillerinin kenarlarına da ince bir oya geçebilirsiniz. En basit iğne oyası tekniği olan zürafa tekniği yazma ve mendil kenarlarının daha düzgün görünmesini sağlıyor. 

Kalem Pil İle İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.