Kolay Hobiler

Kalem veya Dondurma Çubuğuyla Tığ İşi Kum Boncuk Oyası

14 Mayıs 2019
Kalem veya Dondurma Çubuğuyla Tığ İşi Kum Boncuk Oyası

Yapımında kalem veya dondurma çubuğundan faydalanılmış kum boncuk oyası yapımı. Bu modelde kum boncuklar yazmanın kalitesini arttırmıştır.

Kim sevmez ki el emeği ile işlenmiş, buram buram anı kokan, hatıralar barındıran oyalar ile eşyalarını süslemeyi? Adı üstünde tığ işi tığ oyaları, yazmalarınızı, havlu kenarlarınızı, tülbentlerinizi ve daha fazlasını süslemekle kalmaz, değerlerine değer katar. Yazma oyaları genç yaşlı herkes tarafından sevilmekle kalmaz, kendi eşyalarında da olması isteğini uyandırır. 

Peki neyi bekliyorsunuz? Yazma modelleri anlatımını barındıran videomuzu izleyin ve keyfini çıkarmayı unutmayın. Çocuklarınıza, annenize, sevdiklerinize bırakacağınız bu güzel hatıralar ile hem onları hem de kendinizi mutlu etmenin sırrını bulun. Bu şekilde hem yazma kenarlarınızı süslersiniz hem de mevlüt, sünnet, düğün gibi özel günlerinizde şıkılığınıza şıklık katarsınız.

Kalem veya dondurma çubuğu oyası

Hiç durmayın; göz alıcı, renk renk ve büyüleyici tülbent oyaları ile gönülleri fethedin. Hoş oldukları kadar basit ve zevk verici tülbent oyaları ile yeni hobinizi keşfedin, ister sevdiklerinize hediyeler verin ister bütçenize katkıda bulunun. 

Kalem veya Dondurma Çubuğuyla Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.