Kolay Hobiler

Kalıp Gibi Duran Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Yapılışı

27 Mayıs 2019
Kalıp Gibi Duran Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası  Yapılışı

Yazma kenarlarında kalıp gibi duran yeni tığ işi kenar oyası modeli. Değişik bir oya yapmak isteyenler modeli yazmalarına uygulayabilirler.

Tığ işi oya modelleri arasında son dönem trendlerinin nabzını tutan modelimiz, genç kızlarınızın çeyizine koymanız ya da bohçalara hareketlilik katabileceğiniz kusursuz bir tığ işi modelidir. Genç kızların çeyizini süsleyen modelimiz, aynı zamanda orta yaşlı kadınların da asaletini ikiye katlayacak son derece ağır ve bir o kadar da gösterişli modelimizdir. En çok tercih edilen oya modelleri başında gelen modelimiz, sadece tülbent kenarlarında kullanabileceğiniz dar model olmamakla birlikte şallarınızın ve fularlarınızın da kenarlarını aynı şekilde süsleyerek estetik görüntüyü sizlere sunmaktadır. Görünüşü son derece asil olan tığ ile yapılan modelimiz, geniş bir kullanım alanına sahip olurken yapımı da son derece kolaydır. Birkaç kolay teknikle anında yapabileceğiniz modelimizin yapımını öğrenirken hem de eğleneceksiniz ve boş vakitlerinizi daha keyifli geçirmiş olacaksınız. 

Kalıp Gibi Duran Tığ Oyası

Tasarımı İle Her Dönemin En Beğenilen Modeli

Tığ ile yapılan birçok model olmasına karşın bu modelimiz geçmişten günümüze kadar asaletini ve çekiciliğini kaybetmeyen model olmuştur. Modelimiz, anlatımlı oyalar içerisinde yer alırken özel tasarımı ile her şeye uyum sağlayan nadide modellerin başında gelmektedir. Her renk ve desene uyum sağlayarak yapabileceğiniz modelimiz sayesinde tülbentleriniz, şallarınız ve fularlarınız ile tüm kıyafetlerinizi kolaylıkla kombine edebilirsiniz. Zarif ve şık tığ işi modelimiz, şıklığı ile herkes tarafından konuşulacak ve sizin de tığ işi modasında favori olacağınız modeldir. Sizler de modelimizi inceleyebilir ve kolaylıkla şıklığı gerek tülbentlerinizde gerekse şal ve fularlarınızda yakalayabilirsiniz. 

Kalıp Gibi Duran Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.