Kolay Hobiler

Kalplere Giden Yollar Şal ve Yelek Örgü Modeli Anlatımı

8 Mayıs 2019
Kalplere Giden Yollar Şal ve Yelek Örgü Modeli Anlatımı

Kalp motifleri ile yapılan örgü modeli yazlık, yelek, şal, battaniye, bebek örgüleri gibi örgülerde kullanılmaktadır. Peki bu motifler nasıl yapılıyor?

Her geçen gün sizlerle yeni model paylaşarak eski şiş örgü modellerini geride bırakıyoruz. Eğer sizde eski modellerden sıkılmış ve yeni model arayışına geçmiş biriyseniz sitemizde dilediğiniz kadar model anlatımlarıyla kendinize has ve kendinize özgü bir model seçimi yaparak örgülerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bizi daima takip edenler ve sizler için yine yepyeni bir model ile karşınızdayız. Bu model bahar ayına bomba gibi düşen bir modeldir. Daha ziyade yelek ve hırka yapımlarında tercih edilse de isteğe göre ve iplik seçimine göre yılın her mevsiminde kullanabileceğiniz bir model türüdür. Dilerseniz kazaklarınız ve süveter yapımlarınız içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu modelin yapımı oldukça basittir. Üstelik çok keyifli ve çok zevkli bir yapımı da beraberinde getiriyor. Gören her insanın ağzını açık bırakarak hayrete düşürüyor ve beğenileri topluyor. Sizde bu modelimize karar kılıp örmeye başladığınız zaman komşularınızı kıskandıracak ve sizlerden yapımlarını anlatmanızı isteyeceklerdir. Videolu anlatımlarımızla birlikte, görselliğini görebilir ve daha kolay bir şekilde yapımını da görebileceğiniz daha kolay bir anlatım ile daha pratik örebileceksiniz.

Kalplere Giden Yollar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.