Kolay Hobiler

Kare Motifli Tığ İşi Çeyizlik Salon ve Oda Takımı Danteli

12 Mayıs 2019
Kare Motifli Tığ İşi Çeyizlik Salon ve Oda Takımı Danteli

Çeyizlik için güzel bir dantel salon ve oda takımı modeli. Tığ işi ile yapılan kare motifler birleştirilip bir araya getirilerek peçete oluşuyor.

Sadece bir kaç gün içerisinde oda takımı dantelleri yapmak istemez misiniz? Tığ işleri keyif veren, zamanınızı değerli harcamanızı sağlayan ve sonunda el emeği göz nuru her biri birbirinden güzel danteller sunan bir trenddir. Dantel dantel ya da dilediğiniz modeller ile sadece salon takımlarınızı değil, aynı zamanda oda takımlarınıza da de güzellik katabilirsiniz. 

Çeyizlik tığ işi salon takımı

İşte şimdi yine çok özel bir tığ işi oya modeliyle karşınızdayız. Yapımı hem çok kolay, hem de bir o kadar zarif ve iç açıcı görünümü ile modern ve trend bir oya modeli… Bunu yaparken ister en sevdiğiniz rengi isterseniz de trend olduğunu düşündüğünüz farklı renk tonlarını kullanabilir; kalp ve çiçek gibi çeşit çeşit motifler ile güzelleştirebilirsiniz. 

Çeyiz hazırlıklarında listenin en başında yer alan çeyizlik danteller, çeyizlik oda takımları değerine değer katacak, ilk defa bile yapanlar için kolay bir yapım sağlayacak. Çeyizinizin gösterişli gözükmesi hiç bu kadar keyifli, masrafsız ve basit olmamıştı. Zahmetsiz yapımı hem sizin hem de sevdiklerinizin gönlünde taht kuracak. O zaman hemen videomuza göz atın ve hiç vakit kaybetmeyin. 

Çeyizlik Salon ve Oda Takımı Danteli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.