Kolay Hobiler

Kare Örgü Çok Kolay İki Şişle Bot Patik Yapımı

16 Eylül 2019
Kare Örgü Çok Kolay İki Şişle Bot Patik Yapımı

Kare örgü ile yapılan çok kolay ve iki şişle örülen bot patik yapılışı. Sizde şimdiden kışın soğuk günlerine hazırlık yapabilirsiniz.

Çeyizlik Bot Patikler

Eğer çeyizlik örgüye ihtiyacınız varsa fark yaratmak adına tercihinizi patik modelleri örmekten yana kullanabilirsiniz. Örgüye yatkınlığınız varsa ve kendinize güveniyorsanız çeyizlik botlar ile çeyizleri süsleyebilirsiniz. Her gelinin ihtiyaç duyacağı patik modelleri severek kullanacağı örgü ürünler arasında yer alır. Hem kış mevsimini sıcak geçirir hem de uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan patiklere sahip olur. Eğer çeyizlerde dikkat çekici patik olsun istiyorsanız bu patikleri oldukça farklı renklerden yaparak da gelinleri mutlu edebilirsiniz. Zıt renklerin bir arada kullanılması bazen ortaya daha farklı ürünler çıkartabilir. Örgü hakkında yeterince bilginiz varsa ve renk tercihini de güzel yapabiliyorsanız tunus işi patikler ile her türlü hediyeli patik modelini örebilirsiniz. 

Çeyizler İçin Patik Tercihleri

Eğer basit patik modellerini beğenmiyorsanız gelinlere layık olan zarif modeller ile patikler örebilirsiniz. İnternette bulunan anlatımlı patikler size birçok farklı patik modelini sunar. Tercih edeceğiniz simli ipler ise patiklerin daha modern ve şık durmasını sağlar. Her gelinin çeyizine layık simli patikler gelinler tarafından sevilerek kullanılır. Ağır tonlarda tercih edeceğiniz simleri normal patik ipleri ile birleştirerek daha kaliteli patik modelleri de yaratabilirsiniz. Sık örgüler patiklerin daha kaliteli olmasını sağlar ve ayakları üşütmez. Her çeyizde bulunması gereken patik modelleri arasında kendi örgülerinizin yerini aldırarak sizler de kalıcı bir hediye sunabilirsiniz. Patikler kolay örülmesinden dolayı da iyi bir hediye tercihi olabilir. 

Örgü Bot Patik Yapılışı

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.