Kolay Hobiler

Kare Yakalı Mevsimlik Bebek Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

29 Ekim 2019
Kare Yakalı Mevsimlik Bebek Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Kare yakalı mevsimlik örgü bebek yeleği modeli ile hem erkek hemde kız bebekler için şirin görünen örgü yelekler örebilirsiniz.

Her geçen gün el emeği ürünlerine eğilim, daha fazla olmaktadır. Makine halılarına nazaran, el dokuma halılarının tercih edilmesi gibi.

Yapan kişinin izlerini taşıyan, anı değeri olan bu tasarımlar, herkes tarafından beğeni toplar. Kıyafetler için de bu durum söz konusudur. Özellikle, örgü kazak, hırka, bluz tasarımlar,el örmesi olduğu zaman, farklı bir beğeni oluşturacaktır. Konfeksiyon makinelerinde de triko örmeler yapılmaktadır. Fakat el örgüsü kıyafetler ile yan yana geldiğinde, fark yaratacaktır. Beğeni elbette, el örmesi, kazak ve hırkalardan yana olacaktır.

Örgü örmek sanıldığının aksine, oldukça kolaydır. Uygun ölçülerde seçilen şişler ve kaliteli bir yün yumağı ile işe başlanabilir. Az bilenler için, bu konuda yardımcı olan, görsel anlatımlar bulunur. Sürekli yapılacak örme işleri ile hızlanmak mümkün olacaktır.

Kare Yakalı Bebek Yeleği

Örgü modelleri ile çok güzel tasarımları yaratmak mümkün. Ayrıca, en kaliteli yün yumakları ile cilde dost, sağlıklı kazaklar örülebilecektir. Söz konusu model de kış ayları için, ideal tasarımlardan biridir. Atkı, bere takımı yapmak isteyenler için önerilir. Motifleri son derece şık ve yapımı da oldukça kolaydır. Kişinin zevkine göre, renkli yün yumakları alınabilir. Aynı desenden, kazak ile de tamamlamak mümkündür. Bu sayede, hediye edilecek şık bir takım elde etmek mümkündür. Bir benzerinin başka yerde görülemeyeceği, oldukça şık bir modeldir. Biraz sabır ve emekle bu güzel takımı, rahatlıkla yapmak mümkündür.

Kare Yakalı Örgü Bebek Yeleği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.