Kolay Hobiler

Karlı Dağlar Örgü Modeli Çeyizlik Yelek Yapılışı

6 Mart 2019
Karlı Dağlar Örgü Modeli Çeyizlik Yelek Yapılışı

Karlı dağlar örgü modeli ile yapılan şık bir yelek. Çeyizlik yelek yapacak olanların başka hiç bir model aramalarına gerek kalmayacak.

Çeyizlik yelek yapmak isteyenler burada mısınız? Üstelik ilk defa göreceğiniz bir örgü modeli ile. İsmi karlı dağlar örgü modeli olan motifler ile çok şık bir çeyizlik yelek yapabilirsiniz. Yeleğin motiflerinin yapılışı, ön kol kesimi ve daha bir çoğu bu yazıda. Çeyizlik yelekler ya örgü şişleri ya da tığla örülüyor. Bazı kadınlar tığ tercih eder, bazıları ise şiş tercih eder. Sevdanın Örgü Evi kanalında yayınlanan ve muhtemelen bir çok kişinin ilk defa göreceği bir örgü modeli olan karlı dağlar motiflerini de bu sayede öğrenmiş olacaksınız. İki tane video bulunuyor. İlk videoda motiflerin nasıl yapıldığı da gösterilmiştir. İkinci videoda ise ön kol kesimi ile birlikte diğer ayrıntılara yer verilmiştir.

Karlı Dağlar Örgü Modeli

Gelin bu muhteşem örgü modelini öğrenin ve çeyizlik yelekler yapmaya hemen başlayın. Çeyizlik yelek ne işime yarayacak diye düşünmeyin, en kötü evlenecek olan birine hediye edersiniz.

Karlı Dağlar Örgü Modeli Yelek Yapılışı

Karlı Dağlar Yelek Modeli Ön Kol Kesimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.