Kolay Hobiler

Karşılıklı Halay Örgü Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

18 Mayıs 2019
Karşılıklı Halay Örgü Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Karşılıklı halay çekiliyormuş gibi bir his veren örgü modeli. Bu örgü deseni ile şal, yelek, bebek örgüleri gibi aklınıza gelebilecek her şey örülüyor.

Desenli örgüler cinsiyet farketmeksizin bebekleriniz için en güzel battaniye motiflerinden birini sunar. İçinizdeki sevgiyi ve ona duyduğunuz tarifsiz aşkı simgeleyen bu battaniye ile örgü modelleri arasında en havalısını örün. Tabikide sadece battaniye değil, bebek örgüleri arasında süveter, bere, kazak, atkı, yelek modelleri ve şal modelleri gibi bir çok farklı ürün de örebilirsiniz. Örgü deseninin yakışmayacağı hiç bir parça olmayacağı gibi bir de üstüne üstlük fazlasıyla gösterişli bir görüntü verecek. 

Trend olgusuna çok uyacak bu model için tek renkte karar kıldık. İpini ve şişini hazırlayan tüm hanımlar çok şık şiş işi örgüler yaratacak. ‘Acaba çok zorlanır mıyım?’ diye düşünenlerin akıllarındaki soru işaretlerini yok edecek, kolay bir anlatımlı örgü videosu var karşınızda. Videomuzu izledikten sonra ne kadar basit olduğunu siz de anlayacaksınız. Siz örgüleri çok seveceksiniz, onlar da sizin elinizden çıkmayı. 

Zaman zaman günlük yaşantılarından sıkılan hanımlar için can sıkıntılarını giderecek anlatımlarımız sayesinde hem zamanın nasıl aktığını anlamayacaksınız hem de şık şık örgü modelleri elde edeceksiniz. Yaratıcı ve faydalı olmanın en doğru ve güzel vakti. Videomuzu izledikten sonra yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyor olacağız. Şimdi abone olmayı unutmayın. 

Karşılıklı Halay Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.