Kolay Hobiler

Kaynana Çatlatan Kolay Tığ İşi Boncuk Oyası

28 Ocak 2019
Kaynana Çatlatan Kolay Tığ İşi Boncuk Oyası

Kolay tığ işi boncuk oyası yapacaklar için kaynana çatlatan bir model paylaşımında bulunuyoruz. İşleyeceğiniz yazmayı görenlerin ağzı açık kalacak.

Eskiden günümüze kadınlar yazma ve yemenilerini oyalarla süslüyorlar. Çoğu oya modeli artık yerini yeni modellere bırakmış durumda. Eski oyaları yapanlarda olsa da yeni model çıkaranların sayısı oldukça fazla. Çeyizlerde olmazsa olmaz eskiden günümüze kadar gelen boncuk oyaları da yazma ve tülbentleri süslüyor. Boncuklu oya modelleri her zaman yazmalarda en çok kullanılan şık modellerin başında geliyor. Boncuklarla yapılan oya modelleri ister tığ istersenizde iğne oyası ile yapılabiliyor. Genç kızların çeyizlerini süsleyen yazma yapacak olanlar için şimdi şık bir tığ oyası modeli paylaşıyoruz.

Çiçek Boncuklu Mor Yazma

Yazma kenarına işlendiği zaman daha kullanışlı olan ve modern gösteren oya modellerine boncuklar ayrı bir hava katıyor. Boncukla yapılan yazmalar daha çok dikkat çekici olduğundan dolayı yapımı da keyif verici. Yazma kenarlarına oya işleme işi eskiden olduğu gibi şimdilerde de tığla yapılmaktadır. Boncuklarla yazma ve tülbentleri zenginleştirerek daha hoş görünüm sağlayabilirsiniz.

Kaynana Çatlatan Kolay Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.