Kolay Hobiler

Kaynana Kandıran Boncuklu Oya Modelleri

29 Ekim 2018
Kaynana Kandıran Boncuklu Oya Modelleri

Boncuklu oya modelleri tığ oyası ve iğne oyası modelleri geçmişten günümüze en zor yapılan el işi örneklerindendir. İşlemeli yazmaları daha da güzelleştirmek için kullanılan boncuklu oya modelleri kaynanaların da çokça dikkat ettiği çeyizlerden biridir. Yazmalara boncuklu ve boncuksuz motifler yapılamakta, fakat hanımlar tarafından en çok beğenilen ise boncuklu modeller oluyor.

Yeni gelin çeyizlerinin olmazsa olmazı boncuklu yazma oya modellerine bakarak sizlerde fikir edinip yeni modeller ortaya koyabilirsiniz. Burada gördüğünüz yazma oya modellerinde kullanılan boncukların renklerini kendi zevkinize ve yazmanızın rengine göre farklı seçebilirsiniz. Daha şık ve güzel görünümlü yazmalar için aşağıdaki tığ oyası yazma modellerinden ilham edinmeyi unutmayın. Eli tığ işine yatkın olanlar gibi, yeni başlayanlar da  aşağıdaki modellere bakarak kısa bir süre içinde kolayca yazma kenarı oya modellerini örmeye başlayabilir.

2019 Boncuklu Oya Modelleri

Oya modelleri de elbiseler gibi yıl geçtikçe yeni desenler ile modern çağa ayak uyduruyor. Annenizin çeyizinden kalma bir yazma varsa şuan ki bir modelle karşılaştırdığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır. Gelinlik çağdaki genç kızların mutlaka çeyizinde bulundurması gereken eşyalardan biri de yazmadır.

Çok yorucu ve zahmetli bir iş gibi görünse de, hanımlar bir defa örmeye başladıklarında bu onlar için kolay hobiler arasında yer alıyor. Evde vaktini boş oturarak ya da televizyon izleyerek geçirmek istemeyen hanımların kolay kavrayacağı bir iştir. Kaynananızın beğeneceği en güzel oya modellerini aşağıdan bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.