Kolay Hobiler

Kaynanaların Çenesi Örgü Modelini Gördünüz Mü?

1 Temmuz 2019
Kaynanaların Çenesi Örgü Modelini Gördünüz Mü?

Kaynanaların çenesi diye adlandırılan örgü modeli. Bebek örgüleri için şirin bir örgü modeli olan bu örnek öpücük modeli diye de geçiyor.

Örgü modelleri arasında, bebek örgüleri ayrı bir yer tutacaktır. Gerek kış ayları gerekse baharda giyilecek modeller de farklı tasarımlar, öne çıkar. El emeği göz nuru modellerde, tekstil ürünü tasarımlar ile karşılaştırıldığı takdirde oldukça büyük farklılıklar bulunur. El emeği olan ürünlerde, özgünlük göze çarpan detaylardır. Kişisel zevklerin öne çıktığı, herkesten farklı modeller, çevre tarafından da takdir toplayacaktır.

Kaynanaların Çenesi Örgü Modeli

Yazlık örgüler sıcak mevsimlerde giyilecek, serin tutacak iplikler ile örülecektir. Bol ve salaş kazaklarda, son derece şık tasarımları bulmak mümkündür. Yazın en şık modelleri, örgü kazaklar ile tasarlamak mümkündür.

Örgülerde Farklı ve Şık Tasarımlar

Anlatımlı örgüler ile evde örgü örmek son derece kolaydır. Bu konuda çok sayıda dergi ve örgü siteleri bulunmaktadır. Örgü sitelerinde detaylı ve kolay anlatım ile pratik tarifler yer almaktadır. Yaz ve kış aylarında giyilecek örgü tasarımlar arasında şal modelleri önde gelmektedir. Şallarda, herkesin örebileceği şık tasarımları meydana getirmek, son derece kolaydır. Bunun için, uygun büyüklükte şiş ve uygun sayıda örgü yumağı yeterlidir. Örgü desenlerinde de değişik modelleri uygulamak son derece kolaydır. Bazı modeller, zor gibi görünse de aslında uygulamada son derece pratiktir. Bunun için, biraz sabırlı olmak yeterlidir. Boş vakitleri değerlendirmek için, yapılacak en güzel aktivitelerden biridir. Kolay örgü metotları ile herkesten farklı ve şık olan örgü modellerinde, zevkli tasarımlar yaratmak mümkündür.

Kaynanaların Çenesi Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.