Kolay Hobiler

Kaynanam Gördü Hemen Yaptı Harika Tığ Oyası Yapımı

1 Ocak 2020
Kaynanam Gördü Hemen Yaptı Harika Tığ Oyası Yapımı

Kaynanalar gelinlerinden görmüş olduğu bu tığ işi oya modelini hemen yapmak istiyorlar. Artık anlatımını paylaşıp paylaşmamak size kalmış!

Günümüzde kadınların severek yaptığı ve en zevkli hobi çeşidi olan tığ işi aynı zamanda harika bir ek gelir kaynağıdır. Çalışan kadınların ev ortamında fazla vakti olmadığı için tığ işini genellikle hobi olarak yaparlar. Fakat ev hanımları aile bütçelerine katkıda bulunabilmek için tığ ile çok sayıda oya ve örgü çeşidi yaparak para kazanabiliyorlar. Bunun için gerekli malzemeler sadece bir tığ ve yaptığınız elişi modeline uygun bir iptir. Gerisi sizin marifetiniz ve el emeğiniz ile tamamlanıyor.

Gelinlerden Öğrenilen Tığ İşi Oya Modeli

Elişi Yaparak Para Kazanmak Mümkün Müdür?

Evet, elişi yaparak para kazanmak mümkündür. Hele ki yaşadığımız şu dönemde, elişi yapıyorsanız hiç beklemeden bunu kazanca çevirmeyi denemelisiniz. Yazma oyaları arasından dilediğinizi işleyip, ülkemizde yoğun olarak kullanılan internetin gücünden faydalanmanız yeterlidir. Yapacağınız işlemler çok basit. Kendinize ait bir internet sitesi açmak, sosyal medyada elişi modellerinize uygun bir isimle hesaplar açmak. Sonrasında da bu site ve sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız tüm elişi modellerinin fotoğraflarını paylaşmanız geliyor. Evet, internetin muhteşem gücü ile siz de elişi yaparak para kazanabilirsiniz. Tığ ile yapılabilecek en güzel örneklerden faydalanarak, tüm oya modelleri fotoğraflarını paylaşmanız halinde çok sayıda geri dönüş alırsınız. Böylece müşterilerinize farklı modeller göstererek, daha fazla işte alabilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda da yaptığınız tığ işi örneklerin piyasada ne kadara satıldığını araştırarak bir fiyat belirlemenizi öneririz.

Gelinlerden Öğrenilen Tığ Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.