Kolay Hobiler

Kaynanamın Tahtı Sallandı Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

10 Ocak 2020
Kaynanamın Tahtı Sallandı Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Oya modellerine biraz eğlenceli isim vermek isteyenler tığ işi modeline kaynanamın tahtı sallandı oyası ismini vermişler.

Tığ işi evlerde her yerde kullanılabilen ve oldukça şık duran el işi ürünlerdir. Bir tığ ve bir iplik yardımı ile yapılan ürünler evlerin şıklığına şıklık katar. Farklı yapım malzemesi olan tığ işleri farklı modellerle yapılıp en güzel şekilde kullanılır. Evlerde kullanılan havlular havlu kenarları ile şık bir görünüme kavuşur. Daha estetik bir şekil kazandıran tığ işleri yazma kenarları olarak ta sıkça kullanılır. Evlerde vitrin peçetesi komodin peçesi olarak ta yer alan tığ işlerinin yapımı aynı zamanda oldukça da keyifli olmaktadır. El emeği göz nuru yapımı ürünler evlerde ve kıyafet parçalarında ve ev tekstil ürünleri olarak ta kullanılmaktadır. En güzel model seçenekleri ile ve farklı renk ipliklerle yapılan tığ işleri güzel görünümler kazandırır.

Kaynanamın Tahtı Sallandı Tığ Oyası Yapılışı

En güzel modelleri ile yazma kenarlarını havlu kenarlarını süsleyen tığ işleri ile kıyafet ürünleri de yapılmaktadır. Bluz yelek hırka olarak yapılıp kullanılan örgü kıyafetleri aynı şıklığı yaratmaktadır. Çok güzel modelleri ile tığ işleri evlerde de kıyafet tamamlayıcı parçalarda da kullanılmaktadır. El işi ürünleri arasından çok farklı seçeneklere sahip olan işlerden tığ işleri ile onlarca çeşit ürün yapılmaktadır. Yapımı aynı zamanda stres atılmasına da yarayan tığ işleri ile üretirken mutlu da olunur. Tığ işi ile yapılan ürünler en çok da evlenecek kızların çeyizinde yer alır.

Kaynanamın Tahtı Sallandı Tığ Oyası Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.