Kolay Hobiler

Kedi İzi Örgü Modeli Bebek Hırkası Yapımı Detaylı Anlatım

8 Mayıs 2019
Kedi İzi Örgü Modeli Bebek Hırkası Yapımı Detaylı Anlatım

Kedi izi örgü modeli ile yapılan bebek hırkası modelinin nasıl yapıldığının detaylı anlatımını paylaşıyoruz. Sizde miniklere şık bir hırka örmek ister misiniz?

Fırfırlı Bebek Hırkası

SAYILARI :15+1+10+1+22+1+10+1+15=76 ilmek bedene geçilince 5 ilmekte bir gizli artırma yapılacak isteğe bağlı tabiki. NAKO ELİT BABY şiş;3,5

Örgü 9 ilmek üzerine kurulmaktadır. 3 ilmek ön taraftan haroşa işleniyor. 3 kesip 3 tekrar ilmek tersten haroşa işleniyor. Bir arttırarak bir düz işleniyor. Bir arttırıp aynen devam ediliyor. Yaka kısmında fırfır yapıyorsunuz ilmek alıp.

Yaka kısmı için yeleği yaptıktan sonra Haraşonun 5.sırasındaki ilmeklerden ilmek alıp fırfırı yapıyorsunuz. Örgü modeli meryemin_orguleri_33 sayfasına aittir.

Fırfırlı Bebek Hırkası Modeli

Fırfır örgü modelinin nasıl yapıldığı youtube kanallarında anlatılmaktadır. Hırka modelinin yapımındaki ilmek sayıları ise yukarıda yazılmıştır. Bebekler için hırka örmek isteyenler kedi izi örgü modeli iyi bir tercih olacaktır. Sizde minikler için şık bir hırka örerek onlara sağlıklı bir kıyafet hazırlamış olursunuz. Kendi yaptığınız el emeği hırkalar miniklere daha çok yakışacak. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Huma dedi ki:

    Anlatım sıfır, bu nasıl bir tarif..tam manasiyla ifae edemiyorsan anlatmiyacaksin