Kolay Hobiler

Kelebek Örgü Modeli Anlatımlı Bebek Yeleği Modeli Yapımı

2 Ocak 2019
Kelebek Örgü Modeli Anlatımlı Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Örgü şişleri ile yapılan kelebek motiflerinin birleşmesiyle ortaya çıkan harika bir bebek yelek modeli. Modeli hemen öğrenerek örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri için bir çok örgü motifleri bulunmaktadır. Bu motiflerin bir çoğu şişlerle yapılıyor. Örgü örecek olan kadınlar öncelikle bu motifleri öğrenmeliler. Yelek gibi örgülerde kullanılması için motiflerin nasıl yapıldığı önemli. Bir çok kadının merak ettiği ve yapımını öğrenmek istediği kelebek örgü modelinin anlatımını bu yazıda yapacağız. Resimlerde roba ve yelek modelinin detayları gösteriliyor. Nasıl yapıldığını buradan rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Kelebek Örgü Motifleri Bebek Yelek Modeli 1

0/3 aylık.. 3 numara şişle.. kartopu baby one.. 5 düğme.. 74 ilmekle başladım.. 6. 9. 1. 9. 1. 22. 1. 9. 1. 9. 6. Düğme deliği her 10 haroşa sırasında açıyoruz..

Kelebek Örgü Motifleri Bebek Yelek Modeli 2

Yakada 24 ilmek yazılmış yanlışlıkla, onu düzelteyim 22 ilmek olcak.

Kelebek Örgü Motifleri Bebek Yelek Modeli 3

Kelebek Örgü Motifleri Bebek Yelek Modeli 4

Resimlerin üstünde atılacak ilmek sayıları yazılmıştır. Yapacağınız yeleğin boyutuna göre bu ilmek sayılı arttırılıp azaltılabilir. elaydi_knitting sayfasından alınan resimler sayfa sahibine aittir. Kelebek örgü motiflerinin yapımını ve bebek yeleğine uygulanışını ise aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. Gelin şimdi hep beraber bu örgünün yapımını öğrenelim. Bebeklere bu motifler çok yakışacak.

Kelebek Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Meliha dedi ki:

    Örgü örecek olanların işine çok yarayacak bir video. Teşekkürler.