Kolay Hobiler

Kenar Bordür Örgü Deseni Yelek Bluz ve Hırka Modeli

19 Mayıs 2019
Kenar Bordür Örgü Deseni Yelek Bluz ve Hırka Modeli

Yapılan yelek, hırka ve bluzların kenarlarında kullanılan bordür örgü modeli. Değişik ve çok güzel bordür örgü modelini sizde hemen öğrenin!

Bazı bordürler vardır ki, örgülere çok yakışırlar.Örgülere yakıştıkları kadar uygulandıkları ürüne de alışılmışın dışında bir güzellik katarlar. Bordür ile örgünün birbirlerine uyumları o kadar şahane ki, hem el emeği işlerde hem de hazır giyimde çok tercih edilen bir renk kombinidir. Özellikle örgü modellerine çok yakıştıklarına inanıyoruz. Örgüleriniz kendi desenleri ile zaten güzelken bir de böyle renk uyumları ile kat kat enfes bir hal alıyor. 

Kenar Bordür Örgü Modeli

Şiş işi örgülerle farklı farklı ürünler örülebilir. Mesela battaniye gibi. Boyutunu ister kendinize ister bebeğinize göre ayarlayıp o şekilde örebileceğiniz battaniyeniz, sizi soğuk havalarda üşümekten koruyacak ya da televizyon izlerken keyfinize keyif katacak. Anlatımlı örgü halini videomuzda izleyebileceğiniz battaniye yapımı için biz kolları sıvadık ve bu çok istek gördüğünü bildiğimiz çizgili modelin yapımı için işin başına geçtik.    

Bunun dışında şiş işi örgülerle yapabileceğiniz bebek örgüleri, yelek modelleri ve şal modellerinde de büyük bir uyum gösterecek olan bu çizgili desen, hayallerinizdeki ürüne kavuşmanıza fırsat tanıyacak. İlk adımı atın ve videomuzu izleyin. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir. İlmekleri öğrenecek sonrasında da adım adım modelinizi öreceksiniz. 

Kenar Bordür Örgü Deseni

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.