Kolay Hobiler

Kendine Hayran Bırakır Üç Boyutlu Bebek Örgü Modeli

24 Temmuz 2019
Kendine Hayran Bırakır Üç Boyutlu Bebek Örgü Modeli

Kendine hayran bırakan motifleri ile yapılan üç boyutlu örgü modeli. Karşınızda hem kolay ile hem de görüntüsü ile baştan çıkaran bir model. 

Örgü örmek kadınların günlük hayatta yapmaktan hoşlandığı hobiler arasındadır. Günlük hayatın akışı içerisinde olan olumsuzlukları düşünmemek için birçok kadın örgüye yöneliyor. Örgü örerken kafaları dağlıyor, biraz olsun stresten uzaklaşıyorlar. Bir yandan televizyon izlerken bir yandan kahvelerini içerek örgü örüyorlar. Genellikle kış aylarında tercih edilen örgü işleri aslında yazın da görülebiliyor. Kullanılan ip yapısına göre yazlık örgüler ve kışlık örgüler olarak ayrılabiliyor. Kış aylarında yelekler, hırkalar, bereler, atkılar, patikler örebilirsiniz.

Üç Boyutlu Örgü Bebek Yeleği

Yazlık Ve Kışlık Örgüler Nasıl Ayrılıyor

Kullanılan ip çeşitlerine göre yazlık veya kışlık örgüler örebilirsiniz. Yazlık ipler ile yazlık şallar, çeşitli saç aksesuarları, kırlent kılıfları örebilirsiniz. Hatta yazlık örgüler ile pareo, bikini, büstiyer örülüyor. Örgüden yazlık ve kışlık birçok çanta modeli yapabilirsiniz. Bu çantaları çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek kendi zevkinize göre dizayn edebilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışlık örgülerde ise daha kalın ipler kullanılıyor. Kışın kullanmaya yelek modelleri ve hırkalar, bereler, atkılar örebilirsiniz. Birbirinden güzel patikler örerek kış ayında ayaklarınızı sıcacık tutabilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri çeşitli boncuklar, kurdele ve çıkartmalar ile süsleyerek çok şirin bir hale getirebilirsiniz. Örgüden yapılan battaniye ve yatak örtüleri son zamanlarda çok trend ve birçok modeli bulunuyor. Örgülerden yapılan birçok koltuk örtüsü modeli de bulunuyor. Örgü işini çok seven bir toplum olarak bu kadar fazla örgü modelinin ortaya çıkması kaçınılmaz.

Üç Boyutlu Bebek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.