Kolay Hobiler

Keyifle Örülen İki Şiş İle Baloncuk Örgü Yelek Modeli

18 Nisan 2019
Keyifle Örülen İki Şiş İle Baloncuk Örgü Yelek Modeli

Bu yazıda videoda herkesin çok severek keyifle örmüş olduğu baloncuk örgü modelini anlatılmıştır. Bu örgü modeline bayılacaksınız.

İki şişle yapılan ve fazla renk iplerle örülen örgüler her zaman daha çok beğenilmiştir. Şimdi yayınladığımız baloncuk örgü modeli de iki şişle örülmüştür. Motif hem iki renkle hemde daha fazla renkle örülüyor. Eğer isterseniz tek renkle de örebilirsiniz. Baloncuk motifleri ile yapılan örgü modelini yelekler, hırkalar, çocuk ve bebek örgüleri gibi örgülerinize çok yakışacaktır. 2019 yılında daha farklı modeller karşımıza çıkıyor. Kadınlar artık eski motiflerden sıkılmış olmalılar ki yeni modeller ortaya çıkarıyorlar. Baloncuk örgü model ide muhtemelen bir çok kişinin ilk defa göreceği şiş işi örgü modelidir. İki şişi elinize alarak hemen örgü örmeye ne dersiniz?

Baloncuk Örgü Modeli

Örgü modelini öreceğiniz zaman ilk olarak her bir motif için atılan ilmek sayılarını öğrenmeniz gerekiyor. Sonrasında zaten motifleri yan yana dizerek örgü modeli devam ediliyor. Yelek örecek olan kişiler lastik örgünün üstüne motifleri yapmaya başlayabilirler.

İki Şiş İle Baloncuk Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.