Kolay Hobiler

Kibar Küçük Delikli Örgü Yelek ve Şal Modeli Yapılışı

26 Ocak 2020
Kibar Küçük Delikli Örgü Yelek ve Şal Modeli Yapılışı

Görünümü kibar küçük delikli örgü modeli ile yelek ve şallar örebilirsiniz. Yazlık örgülerinize kullanacağınız bu delikli örgü modeli çok yakışacak.

Yazımızın başlığından da anlaşılacağı üzere örgüler dünyasının en sevilen kibar modelini ele alıyoruz. Arzunuza göre seçeceğiniz iki çeşit renk ile çalışacağımız bu örgü modelinde dekoratif desenler nasıl yapılır kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şiş işi örgüler sayesinde farklı farklı şık modeller elde edersiniz. Bunların başında bebek örgüleri ve battaniyeleri, yelek modelleri ve şal modelleri yer almaktadır. 

Bu yılın en gözde modellerinden biri olan bu modelin bulunduğu anlatımlı örgüler videomuzda siz de aradığınızı bulabilirsiniz. Çocukluğumuzda annelerimize, anneannelerimize ve babaannelerimize borçlu olduğumuz birbirinden güzel ürünlerin günümüze uygun modern halini yaratmak sıra bizde. Bu sayede hem eski adetlerimize sahip çıkacak hem de hiç bir zaman modanın dışına çıkmayacaksınız. 

Küçük delikli kibar örgü modeli

Şimdi en beğendiğiniz iki rengi seçin ve videomuzun başına geçin. Ayrıca modelimizin yapımı kolay olduğu kadar keyif vericidir. Daima kullanacağınız ya da evinizin baş köşesinde tutabileceğiniz göz alıcı bir model… Güzel olan her şeyin tadını çıkarmanız dileğiyle, iyi seyirler.  

Kibar Küçük Delikli Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.