Kolay Hobiler

Kınayı Getir Aney Tığ İşi Gelin Kız Oyası Muhteşem Oldu

5 Kasım 2019
Kınayı Getir Aney Tığ İşi Gelin Kız Oyası Muhteşem Oldu

Tığ işi gelin kız oyası ismine kınayı getir aney ismi verilmiş. Başörtüsü kenarlarına bu model çok yakışacak.

Tığ İşinde Şık Ve Renkli Modeller

Belki de yapımı en zevkli el işi çeşitlerinden biridir. Hamarat ev kadınları tarafında onlarca tığ işi malzemesi yapılır. Ev ürünü olarak evin her bölümünde kullanılabilecek bir tığ işi yapımı vardır. Yatak odası salon mutfak her yerde mutlaka tığ işi bir ürün yapımı kullanılabilir. Mesela yatak odası için komodinlerin üzerine konulan peçeteler tığ ile yapılır. Salon da kullanılmak üzere masa ya da sehpa örtüsü tığ ile yapılır. Mutfak dolapları için ya da buzdolabı için tığ ile örtüler yapılabilir. Tığ işleri yapımının kullanım alanları oldukça fazladır.

Üreten Kadın Mutlu Kadın

Hep zevkli hem faydalı bir üretim tarzı olan tığ işi ürünler giyim kıyafet olarak ta kullanılabiliyor. Çok şirin bebek kıyafetleri ve bayan hırka yelek bluzları da yapılabiliyor. Çok şık duran ev tekstil ürünler ve kıyafetlerin tığ ile yapılması bazı kadınların en sevdiği hobisi olabiliyor. Tığ işi yaparak para kazanan kadınlar için de bir çeşit çalışma şekli oluyor. Yazma oyaları yapılıp sevilen değer verilen arkadaş ya da akrabalara hediye olarak veriliyor.

Kınayı Getir Aney Tığ İşi Oya Yapılışı

En Güzel Modellerle En Şık Tığ İşleri

 Evin her alanında kullanılabilen tığ işi malzemeler evlere şıklık ve sıcaklık katarken kıyafet olarak kullanımda da hem şık hem sıcak duruyor. Ev de kullanılmak üzere ya da özel misafirler için yapılan havlu kenarları da en güzel ev kullanım malzemeleri arasında yer alıyor.

Kınayı Getir Aney Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.