Kolay Hobiler

Kiraz Çiçekleri Motifi Kadın Şal Yelek Süveter Örgü Modeli

23 Mayıs 2019
Kiraz Çiçekleri Motifi Kadın Şal Yelek Süveter Örgü Modeli

Kadın örgüleri şal, yelek, süveter ve bebek örgülerinde kullanılan çiçek motifleri örgü modeli. Motiflerin nasıl çıkarılacağını hemen sende öğren!

Kış gününüz vazgeçilmez örgü modelleri kalın yün iplik ve uygun şişlerle çok güzel olmaktadır. Türk hanımlarının vazgeçilmez uğraşları arasında olan örgüler hem sağlıklı hem de her bütçeye uygundur. Her mağazada da karşınıza çıkmayacak olan bu modeller sadece size özel olacak. Kışa uygun olacak şekilde şimdiden hazırlık yapmanız mümkün. 

İplikleri hazırlayın hanımlar, yepyeni kışlık örgü modellerini bu videomuzda sizlerle paylaşıyoruz. Video içeriğinde kış günü kullanabileceğiniz, sırtınızı evin içinde sıcacık tutacak yelek modelleri, farklı örgü modelleri ile anlatılacaktır. Bir yelek örme işleminde bazı modeller üzerine çeşitli işlemeler yapacağız. 

Kiraz çiçekleri örgü modeli

Ayrıca en kıymetlimiz olan çocuklarımız, bebeklerimiz için de kışlık örgü modelleri vardır. Kışlık kazaklar, atkı ve bere modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rahatlıkla uygulayabileceğiniz bebek örgülerine çeşitli figürler de eklemeniz mümkündür. Anlatımlı örgüler videomuzda bir değil birden fazla kışlık örgü modeline ulaşabilirsiniz. Kışın vazgeçilmezi battaniyeleri de tabi ki unutmadık ve 2019 yılı kışına hazırlayabileceğiniz çok özel modelleri sizler ile paylaştık. Gelecek kışı harika kışlık örgü modelleri ile geçireceksiniz. Şimdiden kolay ve keyifli bir örgü diliyoruz. 

Kiraz Çiçekleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.