Kolay Hobiler

Kırmızı Aşkına Sıralı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

10 Mayıs 2019
Kırmızı Aşkına Sıralı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

Kırmızı rengine aşık olanlar için tığ işi ile yapılan harika bir yazma oyası modelini paylaşıyoruz. Kırmızıyı sevenler bu modeli mutlaka öğrenmeliler.

Her genç kızın hayalidir mutlu bir aile kurmak. Evlilik hazırlığı yapan bayanlar öncelikle çeyiz bohçası hazırlarlar. Bu bohçanın içerisinde danteller ve oyalar bulunmaktadır. Tabii ki evinizin her bir köşesini süsleyecek eşyalarla doludur. Günümüze kadar tığ işi oldukça tercih edilmiş bir hobi işidir. Bundan para kazanan ablalarımız bile vardır. Bu ablalarımız evlilik hazırlığı yapan bayanlara daha kısa sürede çok daha çeşitli tığ işiyle yapılmış şeyleri hazırlar. Üstelik bu ablalarımızın model çeşitliliği de çoktur. 

Tığ İşi Kırmızı Yazma Oyası

Ama bence sizde yepyeni modeller öğrenebilirsiniz. Özellikle eski modellerden çok sıkılmışsanız, bizi takip ederek doğru kapıyı çalıyorsunuz. Çünkü bizler, sizler için daima yepyeni modeller ile kadınların çok dikkatini çeken tığ işlerini bulup paylaşmaktayız. 

Sizde eski modellerden sıkılmışsanız anlattığımız bu model tam da istediğiniz bir model olacaktır. Dilediğiniz alanda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Hem yazmalarınızın, hem havlularınızın kenarlarına hem de örtülerinize oldukça yakışacaktır. Yapımı çok eğlenceli ve üstelik bir o kadar kolaydır. Videolu anlatımlarımızla da çok kolay öğrenebileceksiniz.

Tığ İşi Kırmızı Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.