Kolay Hobiler

Kırmızı Cadı Süpürgesi Tığ İşi Sıralı Oya Modeli Yapılışı

21 Aralık 2019
Kırmızı Cadı Süpürgesi Tığ İşi Sıralı Oya Modeli Yapılışı

Kırmızı cadı süpürgesi tığ işi oya modeli sıralı oyalardan en çok beğenilenlerden birisidir. Yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

Emek Verip Hazırlanan Tığ işi Modelleri  

Büyük bir emekle ve sevgiyle yapılan tığ oyaları günümüzde bayanların yaptıkları örgüler arasında yer alır. Özellikle de bayanların boş vakitlerini değerlendirmek için tercih ettikleri işlerdir. Çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan bu el emeği işler hala evlerde kullanılan en değerli eşyalardır. Hem görüntü açısından hem de kullanım açısından oldukça şık durduğu için evlerde kullanılır. Her bayanın yapabileceği modeller arasından istediğinizi modeli seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Satın alınan ürünlere göre daha uzun ve dayanıklı olması sebebiyle de yapılan modellerdir. Sadece bir tığ yardımıyla yapılan örgüler tamamlandığını zaman ortaya güzel ürünler çıkar.   

Kırmızı Cadı Süpürgesi Tığ İşi Oya Yapılışı

 Hanımlar Tarafından Yapılan Tığ Oyaları

 Tığ oyası modelleri evlerde hala karşımıza çıkan el emeği işlerin yeri oldukça fazladır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen, hala evlerde yerini almaya devam eden işlerin başında gelir. Havlu kenarları, masa örtüleri, vitrin örtüleri, patikler, lifler gibi birbirinden farklı işler evlerde kullanılan eşyalardır. Birçok bayan bu el becerilerini kullanarak gelir elde etmektedir. Alıcısı ve kullanılanı insanların olduğu fazladır. Hediye etmek için de doğru bir seçimdir. Kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri uzun yıllar kullanmak da mümkündür. Çocuklarınız için kendi ellerinizle hazırladığınız ürünleri hediye edebilir ve onlarında kullanmalarına sebep olursunuz. Hala birçok hediyelik eşya satışı yapılan dükkanlarda birbirinden değişik modeller yer alır. Özellikle de tatil bölgelerinde daha fazla dikkat çektiği için satışa sunulmaktadır.

Kırmızı Cadı Süpürgesi Tığ İşi Oya Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.