Kolay Hobiler

Kırmızı Güller Tek Sıra Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

8 Mayıs 2019
Kırmızı Güller Tek Sıra Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

Kırmızı güller motifleri tığ işi ile yazma kenarına işlendiği zaman orada da çok güzel duruyor. Yazmalarınızı kırmızı güllerle süslemek ister misiniz?

Gün geçtikçe insanlarla birlikte moda da değişir. Eskiden moda olan tığ işi bir süre moda değildi lakin kısa bir süre önce rağbet görmeye başlamış ve şuan çok moda olan tığ işleriyle işlenmiş eşyalar yine modadır. Tabii, yeniden moda olan tığ işinin modelleri ve kullanım alanları da değişmekte ve çoğalmaktadır. Yine de her zaman değişmeyen tek yeri çeyiz sandıklarında yer almaları ve mutfağımızı, salonumuzu süslendiren örtülerin yapımlarıyla birlikte misafirliklerde, gün oturmalarında veya komşuda bir çay oturmasında başımıza örttüğümüz başörtüleri ve yazmalarıdır. Bu gibi yerlerde daima ve daima kullanılan tığ işi işlemelerin modeli ve motifleri modayla birlikte değişmektedir.

Kırmızı Güller Tığ Oyası

Biz sizler için daima en iyi olan modeli bulup paylaşıyoruz. İşte yeni bir model ile karşı karşıyayız. Videolu anlatımlarıyla da anlatımını kolaylaştırıp sizler için daima kolaylığı sağlıyoruz. Bahar ayıyla birlikte kadınların çok sık tercih ettiği bu modelin yapımı oldukça basittir. Üstelik görünüşüyle birlikte herkesin dikkatini çekmekte ve görenleri kıskandırmaktadır. Sitemizde daha fazla model ve motiflerin anlatımlarını bulabilir, her geçen gün yeni bir model yapımını öğrenebilirsiniz. 

Kırmızı Güller Tığ İşi Yazma Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.