Kolay Hobiler
hd porno

Kırmızı Hayranlarına Geniş Motifli İğne Oyası Modelleri

7 Kasım 2019
Kırmızı Hayranlarına Geniş Motifli İğne Oyası Modelleri

Bu yazıda kırmızı rengine hayran olanları bu renk ile yapılan geniş motifli iğne oyası modelleri bulunuyor. Zaman kaybetme ve hemen incele!

Oya örnekleri geçmişten günümüze kadınlarının en çok ilgi duydukları el işi sanat gruplar arasında yer alıyor. Eski zamanlarda,  kadınlar ev işlerinden kalan vakitlerinde iğne oyası modelleri işleyerek en sıklıkla kullandıkları tülbent kenarlarını yapıyorlardı. Tülbentlerle, her renk her renk model ile oyalarla süslenebilir. Kişiler, oya model örneklerinde nasıl isterse tasarlayabilir.  Bu sayede hem kişilerin,  sürekli hayal dünyalarının gelişmesine hem de birbirinden farklı güzellikle el emekleri göz nurlarını görebilmek mümkün oluyor. İğne oyası,  el işi sanatlarına başlamadan önce tüm malzemelerin önceden tedarik edilmesi gerekiyor. İstenilen her renkte iplikler,  küçük el makası, bir de ince uçlu iğne gerekmektedir. Bunlar tedarik edildikten,  sonra iğne oyası işlenebilir. Oya çeşitleri, arasında kişilerin yapabilecekleri lale, gül, papatya çiçek modelleri,  boncuklu tamamıyla insanların hayal dünyasına kalmış süslenecek motifler ve modeller arasında yer alır.

İğne Oyası İle Rengârenk Oyalar

El emekleri,  sanat grupları arasında bakıldığı takdirde en çok beğenilen ve görenleri kendine hayran bıraktıran güzellikte modelleri görebilmek mümkündür.  Bunlar haricinde, yurt dışından gelen turistlerin ihtiyaç duydukları ve beğenerek süs eşyası olarak da aldıkları oya modelleri herkesi kendine hayran bırakıyor. Bu sayede,  kişilerin ek kazanç elde etme imkânlarına da kavuşmuş olur. Bu sayede insanların kendine olan özgüvenlerini aşılamasında önemli bir süreçtir. İğne oyası oya modelleri tamamıyla kişilerin istek ve zevklerine göre tasarlanarak yapılabilen el işi sanat grupları arasında yer alır.

Kırmızı İğne Oyaları

Çiçekli İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı
Çok Çıtır İğne Oyası Modeli
Allı Gelin İğne Oyası
Çok sevilen iğne oyası modeli
İğne Oyası Fular
İğne oyası kırmızı fular

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.