Kolay Hobiler

Kış Sezonu İçin Yeni Örgü Modeli Kadın ve Bebekler İçin

10 Ekim 2019
Kış Sezonu İçin Yeni Örgü Modeli Kadın ve Bebekler İçin

Kış sezonunda kadın ve bebekler için örgü örecek olanlara harika bir modelin anlatımını burada paylaştık.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan yün hırkalar, kazaklar el emeği göz nuru ile yapılır kış aylarında da sıcacık giyilir. Farklı farklı modellerle şekiller verilen örgüler, dolaplarımızda mutlaka olması gereken parçalar. Yapılışı vakit alsa da işlemi bitmiş örgüler kullanılırken bu zahmete değdi dedirtiyor. Çok soğuk günlerde dışarının soğuğu içlerimizi üşütürken sıcak tutacak bir hırka bir kazak en büyük ihtiyaçtır. Baştan ayağa kadar örgü ile yapılabilen giysiler olmakla birlikte, evlerimizde de kullanabileceğimiz battaniyeler, kırlentler, minderler gibi çeşitli ev tekstil malzemesi de örgü ile yapılabiliyor. Bebek örgüleri ise en sevimli örtü türleri arasında yer alıyor.

Soğuk Kış Günleri İçin Yün Örgüler

Örgü yapılışları bilmeyen ve öğrenmek isteyen herkes için internet sitelerinde detaylı anlatımlarla örgü örmeyi anlatıyor. Yapılışı bir hayli de zevkli olan örgüler yapıldıkça daha üretken daha mutlu ediyor. Kadınlar ellerinde yün ve şişlerle boş vakitlerini doldururken bir taraftan stres atıyor. En değerli en kıymetli sevdiklerine kendi elleri ile yaptıkları örgüleri hediye etmenin zevkini yaşıyor bir taraftan da zamanı değerlendiriyor.

Kış Sezonu İçin Örgü Modeli Yapılışı

Örgü Sıcaklığı

Çocukları üşümesin isteyen anneler kış yaklaşırken hemen onlar için soğuktan koruyucu örgüler yapmaya başlıyor. Değişik tarzlarda örgü modelleri kış günlerinde bedenlerimizi sıcacık tutarak hastalıklara karşı bizleri koruyor. Yazın giyilebilecek örgü modelleri ile yazında serin kalmak mümkün olabiliyor. Ayrıca örgü model çantalarda çok şık bir görünüm sunuyor.

Kış Sezonu İçin Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.