Kolay Hobiler

Kışa Hazırlık Başlasın Bu Örgü Modellerine Bayılacaksınız

9 Eylül 2019
Kışa Hazırlık Başlasın Bu Örgü Modellerine Bayılacaksınız

Örgü modellerini öğrenerek kışa hazırlığınızı yapabilirsiniz. Kışın öreceğiniz örgülerde kullanacağınız teknikleri şimdiden öğrenebilirsiniz.

Örgü Modelleri Neden Çok Seviliyor?

Kadınlar evde oturdukları yerden el işi yapmayı çok seviyorlar. Yapmış oldukları bu el işleri sayesinde kendilerine vakit ayırarak kendileri için zaman ayrılmış oluyorlar. Örgü örmek başlı başına bir terapi yöntemidir. Kadınların kafasını dağıtmasına yardımcı oluyor. Örgü, ülkemize geçmiş yıllardan gelen bir el işidir. Birçok tarzda örgü modeli bulunuyor. Kadınların en çok uğraştığı el işi örgü işidir. Geçmiş yıllardan bugüne kadar kendini yenileyerek ve birçok tarzda örgü modelleri üreterek gelmiştir. Günümüzde örgüye olan fazla talep nedeniyle birçok çeşit ip modelleri üretiliyor. Bu modellerinden ister yazlık, isterse kışlık örgü modelleri örülebiliyor.

Kışlık Örgüler İle Soğuk Havalar Üşütmüyor

Kadınlar tarafından en çok örülen örgü modelleri arasında kışlık örgüler yer alıyor. Kış aylarında yağmurlu ve soğuk havalarda kullanılan kışlık örgü modelleri insanların sıcak tutulmasına sebep oluyor. Bu yüzden kadınlar sevdikleri için kış hazırlıkları yapıyorlar. Kış aylarında en çok örülen örgü modelleri arasında yelekler yer alıyor. Yelek modelleri hem küçük hem büyükler için son derece kullanışlıdır. Kış ve bahar aylarında yelekler rahat bir şekilde kullanılabilir. Kendiniz için bu sene moda olan salaş tarzda yelek örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu yelek modellerini günlük hayatta şık bir kombin ile kullanabilirsiniz. Ya da görmüş olduğunuz yelekleri sevdikleriniz için hediye edebilirsiniz. El emeği hediyeler her zaman ilgi odağı olmuştur. Ayrıca küçük çocuğunuz var ise onlar için de kış ayı için yelek modeli örebilirsiniz. Yelekler son derece kullanışlıdır. Sizlerde kış ayı için sevdiklerinize bu tarz hediyeler örebilirsiniz.

Kışlık Örgü Modelleri

Bulutlu bebek örgü modeli
Nazlı Bebek Örgü
En güzel renklerle kolay örgü modeli yapılışı
Sıralı Ters Laleler Örgü Modeli
Annelere Hediyelik Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.