Kolay Hobiler

Kısa Sürede Yapılan İnanılmaz Kolay Tığ İşi Yazma Oyası

16 Mayıs 2019
Kısa Sürede Yapılan İnanılmaz Kolay Tığ İşi Yazma Oyası

Kısa sürede yapılarak tamamlanabilen ve inci boncuklar kullanılan inanılmaz kolaylıkla tığ işi yazma oyasını bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Mutluluğun formülü huzurlu bir ev ve o ev için verilen emek, gösterilen değerdir. Farklı el işleri ile yuvanızı hoşluklarla süsleyebilirsiniz. En başta gelenlerden biri el işlerinden tığ işidir. Tığ işi ile yapılan tığ oyaları hem eski zamanların hem de günümüzün işlerken en huzur veren en beğenilen uğraşıdır. 

Anlatımlı videomuzda yazma modellerinizi nasıl anlamlaştırabileceğinizi ve güzelleştirebileceğinizi görebilirsiniz. Yazma oyalarının nasıl yapıldığını bilmeden elbetteki oya yapamazsınız. Eğer öyleyse siz ve sizin gibi bir çok ev hanımı için bu anlatımları kendimize bir görev biliriz. Bu videomuzda çiçek motifinin ince ince yapılışını anlatıyoruz. Tülbent oyaları olarak işleyeceğiniz bu yazıda size bir çiçek desenli oya nasıl yapılır göstereceğiz. Yazma kenarlarının en göz alıcı ve çekici olarak görülen aksesuarı tığ oyalarıdır…

Kısa sürede yapılan tığ oyası

Bu anlatımımız renk renk işlenmiş, ilmek ilmek örülmüş çiçeklerden oluşuyor. Bizim tercihimiz sarı, mor ve yeşil ipliklerden yana oldu. Sizin için en göze çarpan ve ilgi çeken renkler hangleri ise, tercihinizi bu gönde yapabilirsiniz. Hayal gücünüzün eseri ürünler size ait parçalar olup, zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtacak. Sürpriz yapma peşinde olanlar veya hediye arayanlar artık el emeği göz nuru el işlerinin hazır üretim ürünlerden daha kıymetli olduğunu biliyorlar. 

Kolay Tığ İşi Yazma Oyası Yapılışı Anlatımlı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.