Kolay Hobiler

Kızı Yaptı Annesi Taktı Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

21 Temmuz 2019
Kızı Yaptı Annesi Taktı Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Kızının annesinin başörtüsü olarak kullanması için yapmış olduğu harika tığ işi modeli. Sizde bu tığ oyası ile annelerinize başörtüleri yapabilirsiniz.

Yazma ve tülbent oyalarında tığ işi kullananlar için yepyeni bir oya modelimiz var. Kızı yaptı annesi taktı diye adlandırılan oya modelinde kullanılan örnek ve yazma çok güzel. Sizde annelerinize yazmalar yaparak onlara hediye edebilirsiniz. Eğer ciddi anlamda ilgilenirseniz bir günde bitirebileceğiniz tığ oyası modelinin görünümü de çok güzel. Annenizin zevkine göre bir yazma alarak kenarına bu tığ işi modelini işleyebilirsiniz.

Kızı Yaptı Annesi Taktı Tığ Oyası Modeli

10 dakikada anlatılan tığ işi oya modeli tığ oyalarım tarafından anlatılmıştır. Yazma kenarına motiflerin yapımı ve iliştirilmesi gibi bir çok ayrıntı videoda yer alıyor. Yazmanızı elinize aldıktan sonra kendiniz videoyu izleyin ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra işlemeye başlayın.

Tığ işi sevenler için paylaşılan bu oya modelini oyacı kadınlar çok beğendiler. Yakın zamanda bir çok kişinin paylaşımında göreceğimiz tığ oyası modelini sizde dakikalar içinde öğrenmek ister misiniz?

Kızı Yaptı Annesi Taktı Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.