Kolay Hobiler

Koca Bulduran Çeyizlik İğne Oyası Modeli Yapılışı

25 Ağustos 2019
Koca Bulduran Çeyizlik İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bu çeyizlik iğne oyası modelinin adı koca bulduran. Çeyizlik oyalardan en çok kullanılan modellerden birisini siz de öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik iğne oyası modelleri arasında farklı bir örnek ile karşınızdayız. Mavi desenli yazma üzerine yapılan çok şirin iğne oyası modelinin adı koca bulduran modeli. Anlatımı sayesinde oya yapmayı öğrenmek isteyen kadınlara yardımcı olacak. Eğer siz de yeni iğne oyası modeli öğrenmek isterseniz burada bulunan anlatımlı video sizlere yeterince yardımcı olacaktır. Oyacı kadınların en sevdikleri iğne oyası yazma modellerinden biri. Desenli yazmalara başka yakışan oya bir o kadar da şık. Koca bulduran oyası ile çeyizlik yazmalarınızı süsleyebilir, el ve yüz havlularına oyalar işleyebilirsiniz. En güzel iğne oyası modelleri arasında bulunan bu oya modelinin anlatımlı videosu aşağıda yer alıyor.

Koca Bulduran İğne Oyası Modeli

Detaylı anlatım ile iğne oyası bilmeyenler bile oya çıkarabiliyorlar. Bazı oyalar her türlü yazmaya yakışıyor. Sizde bu oyaların yapılışlarını öğrenerek elinizde bulunan yazmalara işleyebilirsiniz. Bir kaç dakika süren iğne oyası modelini öğrenmeye hazır mısınız?

Koca Bulduran İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.