Kolay Hobiler

Kolay Kolay Bilinmeyen Tığ İşi Oya Modelinin Yapılışı

27 Ekim 2019
Kolay Kolay Bilinmeyen Tığ İşi Oya Modelinin Yapılışı

İster tığ işi ile uğraşın ister uğraşmayın, bu model kolay kolay kimsenin bilmediği bir model. Çiçekli yazma kenarı oyası modeli anlatımı.

Genç kızların çeyizlerinde muhakkak bulunan tığ işi oyalar geçmişten beri var olan en güzel el işidir. En çok yazma kenarlarını süsleyen bu oyalar tığ işinde kendine güvenen hamarat hanımları bekliyor. Bu videomuzda yazma kenarlarını süsleyecek yazma oyalarını anlatacağız. En güzel oya çeşitleri olan tığ oyaları yazma kenarlarını daha şık göstermektedir. Çeyiz için yaptığınız bir yazma oyası yıllarca kullanabileceğiniz bir model olacaktır. 

Tığ oyaları yazma kenarlarına zarif bir dokunuş ekliyor. Umuyoruz ki hanımlar, sizler de zorlanmadan bu oya modelini bitirebilir ve güzel günlerde kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre istediğiniz gibi hazırlayacağınız yazma oyasında kullanacağınız renkleri seçebilirsiniz. Küçük ve büyük motifler yazma modelinde hoş durmaktadır. Tabii ki tercih yine de size aittir. Kendi zevkinizi yazma kenarlarına işlemenin tam vakti. 

Kimsenin bilmediği yazma oyası

Keyifli, eğlenceli ve harika bir tığ işi diliyoruz. Görenlerin hayran kalacağına emin olabilirsiniz. Zarif bir yazma modeline sahip olmak isteyen hanımların bu videoya kesinlikle göz atmasını öneriyorum. Şimdiden emeğinize ve el işinize sağlık. Ayrıca örmeye yeni başlayanları da unutmuş değiliz. Siz değerli hanımlar için de kolay tülbent oyalarını unutmadık ve kolay modelleri sizin için anlatacağız. Şimdiden iyi seyirler. İyi günlerde kullanın. 

Kimsenin Bilmediği Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.