Kolay Hobiler

Kolay Tığ İşi Yazma Oyası Örümcek Üstünde Şekerler

25 Nisan 2019
Kolay Tığ İşi Yazma Oyası Örümcek Üstünde Şekerler

Örümcek üstünde şekerler oyası kolay tığ işi yazma oyasıdır. Önce örümcek ve üstüne ise şeker motifleri eklenerek şık bir oya meydana gelmiştir.

Örümcek üstünde şekerler diye adlandırılan tığ oyası modelini daha önceden duyanlarınız olmuştur. Derya hanımın anlatımını yapmış olduğu oya modelinde yazma veya havlu kenarına ilk olarak örümcek yapılıyor. Sonrasında ise üstüne örümcek motifleri ekleniyor. Her bir rengi farklı da olabilir, tek bir renk üzerinden de şeker oyalarını yapabilirsiniz. Zevkinize göre ip renklerini seçerek bu oya modelini siz de çıkarabilirsiniz. Kolay bir örnek olduğu için öğrenmek isteyen çok olmuştur. Kısa zamanda yazma veya havlu yapmanız gerekiyorsa oyayı bir kaç dakikada öğrenmek için aşağıdaki videoyu izlemelisiniz.

Örümcek Üstünde Şekerler Tığ İşi Oya

Tığ oyası anlatımları isteyen kadınlar kolay olan ve şık görünen modellere daha çok ilgi duyuyor. Bu modelde hem kolay hemde şık olduğu için diğer modellere göre biraz daha fazla ilgi görebilir. Çok fazla lafı uzatmadan oya modelinin nasıl yapıldığını ve işlendiğini öğrenelim.

Tığ İşi Yazma Oyası Örümcek Üstünde Şekerler Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.